اخبار

دیدار معاون سازمان انرژی اتمی ایران با خانواده شهدای هسته ای بوشهر

به گزارش تا شهدا؛ احمدیان در سفر خود به بوشهر  شامگاه سه شنبه ۲۶ بهمن ماه با حضور در منزل شهیدان والامقام  محمد کریمی راد و عبدالرضا عبدیزدان از شهیدان نیروگاه اتمی از نزدیک با خانواده های معظم این شهیدان دیدار و به گفت و گو نشست.
در این دیدارها حجت الاسلام تشکری مدیر کل بنیاد بوشهر طی سخنانی ضمن خیرمقدم به احمدیان و هیئت همراه در سفر به بوشهر از اقدامات ارزشمند نیروگاه اتمی بوشهر در راستای خدمت به جامعه ایثارگری استان تقدیر و تشکر کرد.
سپس احمدیان معاون سازمان انرژی اتمی ایران از صبر و حوصله خانواده این شهیدان والامقام تقدیر و تشکر کرد و گفت: پیگیری مسایل فرا روی شما عزیزان به واسطه خدمات ارزشمندتان به نظام بر همه مسئولان فرض است که ما می بایست با جامه عمل پوشاندن به نیازهای شما در راستای تعهد الهی و اداری خود در این راستا گام برداریم.
معاون سازمان انرژی اتمی ایران گفت: از مسئولان استان برای تعامل و همدلی خوب در راستای خدمت به خاندان معظم شهدا و ایثارگران نیروگاه اتمی در بوشهر تشکر می کنم.
در این دیدارها خانواده شهیدای والامقام عبدیزدان و کریمی راد مطالب و خاوست های خود را بیان کردند دستورات لازم برای پی گیری صادر شد.
در پایان این دیدارها لوح سپاس از سوی احمدیان معاون سازمان انرژی اتمی ایران به خانواده های معظم شهیدان عبدیزدان و کریمی راد اهدا و از بردباری و صبر آن ها تجلیل شد.
لازم به ذکر است در این دیدار تعدادی از مسئولین نیروگاه اتمی بوشهر نیز حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا