دیدار معاون استاندار با خانواده شهدا در بهمئی

تا شهدا: معاون هماهنگی عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ديدار با خانواده معظم شهدا با بيان اينكه ، اگر استقامت و شجاعت شهدا نبود اکنون این آرامش را نداشتیم و باید مردم و ملت ما قدرشناس شهدا، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و‌ آزادگان باشند ، سرکشی و دلجویی از خانواده معظم شهدا را وظیفه مسئولان در شهرستان دانست و گفت : با یک نگاه به وضعیت منطقه کاملا مشخص است که ایران یکی از کشورهای امن و با ثبات منطقه است و این امنیت را مدیون خون شهدا هستیم.
پژمان نیک اقبالی خانواده معظم شهدا را نماد ایستادگی و امید در جامعه عنوان کرد و افزود : در هشت سال دفاع مقدس زحمات زیادی برای این انقلاب و نظام کشیده شده که همه را مرهون زحمات شهدا و ایثارگران هستیم.
وی همچنین با اشاره به آسایش و امنیت کنونی در کشورمان گفت: شهدا، ایثارگران‌، جانبازان و آزادگان نقشی اساسی در امنیت‌بخشی به جامعه ما داشته‌اند و اکنون وظیفه خدمت به خانواده معظم شهدا بر عهده جامعه است و باید بیشتر از گذشته دیدار از خانواده آنها انجام شود.
نیک اقبالی با اشاره به اينكه ، هر شهیدی که در راه این وطن جان خود را فدا کرده برای ایستادگی این پرچم دینی و اسلامی قدم برداشته و اکنون وظیفه ادامه راه بر عهده ماست گفت: اگر استقامت و شجاعت شهدا نبود اکنون این آرامش را نداشتیم و باید مردم و ملت ما قدرشناس شهدا، خانواده معظم شهدا، ایثارگران و‌ آزادگان باشند.
وی در اين ديدارها ،سرکشی و دلج
ویی از خانواده معظم شهدا را وظیفه مسئولان در شهرستان دانست و با بيان اينكه ، باید تمام وقت مسئولان برای تکریم خانواده معظم شهدا باشد گفت :خانواده معظم شهدا ، نماد ایستادگی و امید در جامعه هستند و در هشت سال دفاع مقدس زحمات زیادی برای این انقلاب و نظام کشیده شده که همه را مرهون زحمات شهدا و ایثارگران هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا