دیدار مسوولان دیلم با خانواده شهدا

به گزارش تا شهدا به نقل از روابط عمومی فرمانداری دیلم در این دیدارها که معاون سیاسی اجتماعی فرماندار،جانشین فرمانده سپاه و نیروی انتظامی، رییس بنیاد شهید و امورایثارگران و دبیر هفته دولت حضور داشتند با مادر شهیدان مبارک و مرتضی زورقی سرکشی شد. 

کریم علی حسنی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیلم گفت: تمامی مسوولان دستگاههای اجرایی شهرستان آماده خدمت به خانواده معظم شهدا هستند واین خدمت بی منت را وظیفه خود می دانیم.مادران این دوشهید نیز از خدمات نظام و دولت به خانواده شهدا ، پیگیری ورسیدگی به مسایل و مشکلات شان قدردانی کردند.

معاونسیاسی اجتماعی فرمانداری دیلم در دیدار با عبدالله تنگسیری آزاده و جانباز دفاع مقدس نیز گفت: دیداربا خانواده شهدا ،جانبازان ،ایثارگران و آزادگان
موجب تقویت روحیه و انگیزه بیشتر در بین مسوولان می شود. 
وی افزود:مقام معظم رهبری برحفظ وحدت ،آرامش و آسایش مردم و آحاد جامعه تاکید دارد و دکتر روحانی با شعار آسایش و آرامش مردم درهمه زمینه ها تلاش کرده وایثارگران دراین راه پیش قدم بودند .

دراین دیدار عبدالله تنگسیری جانبار وآزاده بخشی از خاطرات هشت سال و نیم اسارت خود را بیان کرد.شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر ۷۲ شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم میهن و انقلاب کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا