دیدار مسئولان شهرستان سرپلذهاب با خانواده معظم شهدا

به گزارش تا شهدا؛ فرماندار سرپل ذهاب  در این دیدارها با تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام گفت: شهدا در راه ارزش های انقلاب اسلامی از جان شیرین خود گذشتند و آن را در راه اسلام و نظام فدا کردند و امروز بر همه ما فرض است که این خونها را پاس بداریم و از خانواده معظم آنها تجلیل و تکریم کنیم.
جهانبخش حیدری در ادامه افزود : خانواده معظم شهدا ولی نعمتان مردم و مسئولان محسوب می شوند، چرا که با ایثار و از خود گذشتگی سرمایه زندگی خویش را در راه اعتلای ارزش های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی بدون هیچ چشم داشتی تقدیم اسلام کردند.
وی گفت  امروز همه افراد از مردم تا مسئولان وظیفه دارند تا پاسدار حرمت خون شهیدان بوده و با ادامه دادن راه آنان از ارزش هایی که به واسطه خون هزاران شهید به دست آمده، حراست کنند.
حیدری  تصریح کرد: اقتدار، امنیت، صلابت و سرافرازی ایران اسلامی به واسطه ایثار خانواده معظم شهیدان و ایثارگران انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس و سربازان خدوم نیروی انتظامی که در راه برقرار امنیت جان خود را تقدیم اسلام کرده اند به دست آمده است و همه وظیفه دارند تا از میراث گرانقدر شهیدان پاسداری کنند.
در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرپلذهاب بیان کرد: خانواده معظم شهدا در طول دوران هشت سال دفاع مقدس فرزندان خود را که تنها سرمایه زندگی هر فرد است در راه اسلام تقدیم کردند و با ادامه دادن راه آنان، امنیت، استقلال و اقتدار را ارزانی ایران اسلامی کردند.
سلمان حسن پور  گفت : نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت و اعتلای خود را مدیون شهیدان و خانواده آنان می داند و ما نیز باید تلاش کنیم تا با تمام وجود در خدمت خانواده معظم شاهد و ایثارگر که در راه مسیر دفاع از ارزش های اسلامی همواره پیشگام بوده اند باشیم.
فرمانده انتظامی سرپلذهاب هم ضمن گرامیداشت یاد شهیدان هشت سال دفاع مقدس بویژه شهدای نیروی انتظامی، خانواده شهدا را چشم و چراغ ملت ایران دانستند.
سرهنگ علی کریمی  با تجلیل از رشادتهای شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: حفظ و حراست از این خون ها، تکلیفی بزرگ بر عهده مردم و مسوولان گذاشته است.
وی  افزود: خدمت به خانواده‌های معظم شهدا توفیق بزرگی است که خداوند نصیب برخی از بندگان کرده و باید از این بابت خدا را شکر کنیم.
وی بر ضرورت الگوگیری از شهدا تاکید کرد و گفت: دوران دفاع مقدس برای ملت ایران تجربه گرانبهایی است و ضروری است تا امروز نیز با الگوگیری از آن دوران، خود را برای مواجهه با مسائل مختلف آماده کنیم.
گفتنی است، مسئولان از خانواده شهید جوانمیر شکری که  در سال ۱۳۷۹ به علت عارضه ناشی از دوران اسارت به درجه شهادت نائل آمدن و همچنین از جانباز ۸۰ درصد علیرضا رشیدی  نیز در سال ۷۸  در منطقه بانه به درجه جانبازی  نائل آمد
 دیدار کردند  و در پایان این دیدارها  از خانواده شهدا و جانباز با اهدای لوح سپاس و هدایا تقدیر بعمل آمد.
شهرستان سرپلذهاب  در طول دوران هشت سال دفاع مقدس ۸۵۶  شهید والامقام تقدیم اسلام کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا