دیدار مسئولان بنیاد شهید دماوند با خانواده ۸ شهید

تا شهدا: در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عظیم‌الشأن و ارج نهادن به مقام شامخ  شهدا و ایثارگران و جانبازان، مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند با خانواده‌ها و والدین شهیدان عیسی آقاخانی، مصطفی ابراهیمی، برارجان خدادادی، سید عابدین میر عبداللهی، مجتبی ملانظری، منوچهر سبحانی و  همسران جانبازان متوفی علی‌اشرف مهدیانی و داود رحیم متولی دیدار به عمل آوردند.
شهیدان عیسی آقاخانی در عملیات بیت‌المقدس در سال ۱۳۶۷، مصطفی ابراهیمی در کشور عراق در سال ۱۳۶۷، برارجان خدادادی در عملیات بیت‌المقدس ۲ در شهر ماووت کشور عراق در سال ۱۳۶۶، سید عابدین میر عبداللهی در شهر مریوان در عملیات والفجر ۳ در سال ۱۳۶۲، مجتبی ملانظری در گیلان غرب در سال ۱۳۶۶ به شهادت رسیدند.
امیر مرادی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند در این دیدار اظهار کرد:  همسران شهدا نقش مهمی در زنده نگه داشتن یاد شهدا دارند و وظیفه بسیار خطیر و سنگینی بر دوش این عزیزان است چرا که با تربیت کردن یادگاران شهدا در جامعه اسلامی تداوم‌گر راه شهیدان هستند.
وی افزود: صبر و بردباری همسران جانبازان در مشقت‌ها و مسئولیت‌هایی که در زندگی برعهده دارند، بسیار ستودنی است و حتماً اجرشان در پیشگاه الهی محفوظ می‌باشد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند با اشاره به سخن امام خمینی (ره) درباره شهادت و شهید بیان کرد: ملتی که شهادت برای آن سعادت و پیروزی است این ملت آرزوی شهادت دارد و هیچ ترسی از کسی نخواهد داشت.
وی تصریح کرد: ملت ما با خون دادن در راه اسلام توانسته‌ است به این نظام مقدس جمهوری اسلامی دست پیدا کند.
لازم به ذکر است در این دیدار به بررسی مشکلات و درخواست‌های این خانواده‌ها و والدین پرداخته شد و به رسم یاد بود هدیه‌ای از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند اهداء گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا