اخبار

دیدار شهردار کهریزک با خانواده معظم شهدا

به گزارش تا شهدا؛ رامین عربی شهردار کهریزک با همراهی نقی فرخی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری، حجتی نیا نماینده ولی فقیه در بسیج روح اله ،  با خانواده شهید رضا عبدی در فضایی صمیمی دیدار و گفت و گو کرد .
عربی گفت : دلجوئی و سرکشی از خانواده معظم  شهدا و ایثارگران مهمترین و اصلی ترین کاری است که باید به صورت فرهنگ نهادینه شودو در جامعه اسلامی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت توسعه و گسترش یابد .
وی افزود : شنیدن خاطرات و سجایای اخلاقی شهیدان والامقام از زبان مادران شهدا که روزی از سرمایه ارزشمند وجودی خود گذشتند و جان خودرا در راه آرمانهای انقلاب و اسلام فدا کردند می تواند روحیه بخش و تأثیر گذار در روند امور و تلاش در ارائه خدمت رسانی به خانواده معظم شهدا و ایثارگران باشد .
عربی اظهارداشت : دیدار و سرکشی خانواده های معظم شهدا نباید محدود به زمان مشخصی باشد باید براساس برنامه ای منسجم در طی سال دیدار و طرح سپاس انجام شود و این امر با همت و تلاش مضاعف بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه محقق می شود .
گفتنی است شهید رضا عبدی اول مرداد ماه هزارو سیصدو چهل و نه چشم به جهان گشود و منطقه عملیاتی هورالعظیم در تاریخ هشتم اردیبهشت ماه هزارو سیصدو شصت و شش به فیض شهادت نائل آمد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا