اخبار

دیدار شهردار قزوین با جانباز مدافع حرم

به گزارش تا شهدا؛ محمدرضا علی‌اکبربیک، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین به همراه مسعود نصرتی، شهردار قزوین، فرج‌ا… فصیحی‌رامندی، رئیس شورای اسلامی شهر قزوین و جمعی دیگر از مسئولین شهرداری قزوین با هاشم آذربایجانی، جانباز ۲۵ درصد و از مجروحین مدافع حرم دیدار کردند.
در این دیدار، شهردار قزوین گفت: رزمندگان مدافع حرم امروز با سخت‌ترین شرایط در سوریه با گروه‌های تروریستی داعش مبارزه می‌کنند تا امنیت و آرامش را به مردم این کشور هدیه کنند و ما قدردان ایثارگری‌های آنان هستیم.
وی افزود: به برکت نظام جمهوری اسلامی و رشادت‌های بسیجیان و رزمندگان مدافع حرم، آرامش و آسایش به زندگی مردم سوریه در بیشتر مناطق این کشور برگشته و هر روز این وضعیت، رو به بهبود است.
شهردار قزوین با اشاره به اینکه امنیت کشور ما در سطح منطقه و جهان بی‌نظیر است؛ گفت: این امنیت را مدیون رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان، جانبازان و شهدا در طول ۸ سال دفاع مقدس هستیم.
نصرتی افزود: امروز آرامش و آسایشی که در ایران حاکم هست به نحوی است که مردم ما علاوه بر اینکه از نظام خودشان محافظت می‌کنند؛ در بیرون از مرزهای سرزمین‌شان می‌توانند از سایر کشورهایی که دست نیاز به سوی جمهوری اسلامی دراز کردند؛ محافظت کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا