اخبار

دیدار سردار عبدالله کریمی از خانواده ایثارگران در نایین

به گزارش تا شهدا؛ سردار کریمی در این سفر به دیدار امام جمعه نایین و چهار خانواده جانباز و  ایثارگر این شهرستان رفتند.
در این دیدار حجه الاسلام و المسلمین سجادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نایین  با اشاره به نقش مهم شهدا در جامعه گفت: استان اصفهان در همه زمینه ها به خصوص دربحث شهیدوشهادت فوق العاده است ولی با توجه به مسن شدن خانواده های شهدا و ایثارگران ، این عزیزان نباید به بوته فراموشی سپرده شوند.
وی از مسئولین شهرستان درخواست کرد تا در دیدار از خانواده های معزز شاهد و ایثارگر به صورت فعال مشارکت نمایند.
سردار کریمی با اشاره به بالا بودن سن ایثارگران به مشکلات درمانی پیش روی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در این زمینه اشاره کرد و افزود: در استان بیش از ۱۱۰ نفر جانباز شیمیایی با وضعیت حاد وجود دارد که نیاز به اعزام به خارج از کشور جهت پیگیری امور درمانی دارند.
وی با اشاره به اینکه۳۵۰۰ نفر از فرزندان ایثارگر در لیست انتظار اشتغال هستند از مسئولین استان و شهرستانها خواستار کمک به حل مشکل اشتغال فرزندان ایثارگر شد.
وی همچنین خاطرنشان کرد: در استان اصفهان بیش از ۳۰هزار دیدارو سرکشی از خانواده های معظم ایثارگران در سال جاری انجام گردیده است.
سردار کریمی در ادامه با  خانواده های جانباز ۷۰% عبدالرسول مختاری، جانباز %۴۰ حسین عموزیدی، آزاده جانباز محمود عرب و جانباز ۲۵% حمید قنبری دیدار کرد و از خانواده های این عزیزان دلجویی و تجلیل بعمل آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا