دیدار سردار بابایی با خانواده شهید شاخص ورزش کشور

تا شهدا؛ فرمانده «سپاه کربلا»ی مازندران گفت: شهدای غواص کاملا مصداق زنده بودن شهدا هستند که پس از گذشت بیش از دو دهه شهدا با آمدنشان حال و هوای یک کشور و ملت را متحول کردند.
سردار محمد حسن بابایی در دیدار با خانواده شهید اسدپور شهید شاخص ورزش کشور در سال ۹۴ در گلوگاه گفت: همه در برگزاری مراسمات بزرگداشت شهدا به تکلیف خود عمل می کنند زیرا همه شهدا انسان‌هایی وارسته و شاخص هستند که باید زندگی آنها را سرلوحه قرار داد.
بابایی با بیان اینکه بنا به حوادث و واقعیت‌های دنیا مبارزه میان حق و باطل تمام شدنی نیست، افزود: خداوند در قرآن فرموده است که دشمنان پیوسته با شما می‌جنگند تا شما را از دینتان خارج کنند البته اگر بتوانند و همچنین خداوند فرمودند یهود و نصارا را دوست خود نگیرید آنها شاید به ظاهر دست دوستی به سمت شما دراز کنند اما در حقیقت به شما خیانت خواهند کرد.
وی با بیان اینکه از زمانی که گفتیم لبیک یا رسول‌الله (ص) مسلمان هستیم و یعنی پذیرفته‌ایم که ادامه‌دهنده راه پیامبر اکرم(س) در زندگی شخصی، خانواده، اجتماع و حکومت خواهیم بود، گفت: دشمن نیز تصمیم به نابودی اسلام گرفته است و این درگیری تا زمانی ادامه می‌یابد که دشمن از شکست دادن ما ناامید شود.
وی اظهار کرد: مقصود از آوردن نام و یاد شهدا مدد جستن از آنها است تا بتوانیم در این مبارزه طاقت بیاوریم و مقاومت کنیم تا منجر به پیروزی اسلام شود.
بابایی با بیان اینکه در حقیقت شهدا در همین دنیا زندگی می‌کنند و در میان ما هستند منتها آنها با قدرت کامل و ما با محدودیت هستیم، یادآور شد: شهدا صاحب اثر هستند و مصداق تأثیرگذاری آنها در آمدن شهدای غواص کاملا مشهود است که پس از گذشت بیش از دو دهه شهدا با آمدنشان حال و هوای یک کشور و ملت را متحول کردند لذا به همین خاطر می‌گوییم شهدا زنده هستند.
وی با بیان اینکه بزرگداشت شهدا به همه یادآور می‌شود که از مجاهدت در راه اسلام غافل نشوید زیرا یادواره شهدا همیشه تمام دستگاه‌ها ، ورزشکاران و مسئولین را به تفکر وادار کرده است، عنوان کرد: بدانید کجا بودید، کجا هستید و به کجا می‌خواهید بروید و در حقیقت شهدا مسیر درست را به ما نشان می‌دهند.
بابایی یادآور شد: شهید بهرام اسدپور و دیگر شهدای ورزشکار به عنوان شهدای شاخص الگو و اسوه و نشان‌دهنده ادامه مسیر زندگی هستند و دیدار با خانواده‌های شهدا، دلجویی از این خانواده‌های ارزشمند و زنده نگه داشتن نام شهدا از مرام و منش ائمه اطهار (ع) بوده است که این وظیفه و تکلیف را باید ادامه و انجام دهیم.
* ایسنا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا