دیدار رئیس بیمه دی جنوب شرق استان تهران با خانواده شهدا و ایثارگران ورامینی

به گزارش تا شهدا؛ در این دیدار که صبح دوشنبه با حضور حسین تاجیک در بیت شهدا و ایثارگران جنگ تحمیلی در منطقه خیرآباد ورامین صورت گرفت از دلاوری های حمید شیرشکن، امین فلامرزی و مرتضی جعفری تجلیل به عمل آمد.
حسین تاجیک در این دیدارها ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: به منظور ارج نهادن به از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، طرح سپاس در شهرستان  ورامین برای اولین بار در کشور اجرا شد.
تاجیک از دیدار مسئولان با ۵۱۳ خانواده شهید و ایثارگر در یک روز خبر داد و افزود : بنا بر هماهنگی صورت گرفته اجرای این طرح در قالب دیدار توسط ۱۷۱ گروه انجام می شود که هر یک از این گروه ها متشکل از مسوولان ادارات و سازمان ها با ۳ خانواده ایثارگر دیدار می کنند.
وی تاکید کرد : مردم ایران اسلامی قدردان ایثار و فداکاری شهدا و ایثارگران هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
رئیس بیمه دی که حمایت مالی این طرح را بر عهده داشت خاطر نشان کرد : حضور در کنار خانواده شهدا و ایثارگران باعث تقویت روحیه جهادی می شود که از این  انرژی مضاعف  باید جهت خدمت هر چه بهتر به شهروندان بهره گرفت.
تاجیک خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران را بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت دانست و تصریح کرد: خدمت به این عزیزان  که خود را وقف انقلاب اسلامی کرده اند به عنوان یک وظیفه به شمار می آید و بی شک باید از تمام ظرفیت ها برای تحقق این مهم استفاده گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا