دیدار جمیری با دو خانواده شهید

تا شهدا: عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در دیدار با خانواده های شهید پورحیدر و بندر ریگی نظام مقدس جمهوری اسلامی را مدیون خانواده های شهدا دانست، و گفت: شهدا افتخار این سرزمین، و خانواده های شهدا نیز دفاع کننده از آرمان های این عزیزان در عصر کنونی هستند.
 وی خواستار توجه بیشتر مسؤولان به خانواده های شهدا شد، و اظهار داشت: مسؤولان متولی باید برنامه ریزی مناسبی را برای سرکشی و رسیدگی به خواسته های خانواده شهدا در دستور کار خود داشته باشد چرا که خانواده های شهدای ما با کرامت هستند و انتظار سرکشی مسؤولان، کوچکترین انتظار است.
 عضو مجمع نمایندگان استان با بیان اینکه شهدای عظیم القدر به وظیفه خود به نحو احسن عمل کردند و بهترین نعمات الهی هستند، تصریح کرد: این عزیزان امتحان خود را پس دادند و اینک ما در شرایط کنونی در معرض امتحان هستیم که چقدر توانسته ایم به وظایف خود عمل کنیم.
جمیری در این دیدار بر لزوم توجه به خانواده شهدا تاکید کرد، و گفت: توجه به خانواده های شهدا حفظ حرمت نظام دینی است.
وی اضافه کرد: توقعات خانواده شهدا، توقعات مادی نیست و علیرغم زندگی بسیارساده ای که خانواده شهدا دارند و با وجود سختی ها و تنگناهای زندگی، هیچ گونه خواسته ای از مسئولان مطرح نکردند.
* تنگستان نما

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا