دیدار جمعی از خانواده های شهدای شاخص کشور با خانواده شهیدان خالد حیدری و جعفر دیودل

تا شهدا: جمعی از خانواده شهدا و فرماندهان سابق سپاه مهاباد در دوران جنگ تحمیلی عصر امروز در قالب کاروان راهیان نور شمالغرب وارد مهاباد شدند. این کاروان که متشکل از مادران گرانقدر شهیدان ناصر کاظمی، علی قمی، همسر شهید عبدالرضا، فرزندان شهیدان کاوه و نصرالهی که عموماً در مناطق شمالغرب به فیض شهادت نائل آمده اند، با حضور در منزل سرلشکر خلبان خالد حیدری و جعفر دیودل با خانواده های این شهدا گرانقدر کُرد اهل سنّت مهاباد دیدار کردند. دختر شهید خالد حیدری( یکی از اولین شهدای خلبان هشت سال دفاع مقدس)به عنوان تنها فرزند این شهید والامقام، ضمن تشریح چگونگی شهادت و مشکلات و مصائبی که در دوران مفقود بودن پدربزرگوارشان با آن رو به رو بوده ند، به بیان خاطرات و توصیف ویژگی های بارز این شهید پرداختند.
خانواده شهدای شاخص کشور و فرماندهان و پاسداران دوران جنگ در مهاباد با حضور در منزل پدری شهید جعفر دیودل یکی از فرماندهان گردان های عملیاتی عشایر منگور مهاباد، از رشادت های بی بدیل این شهید بزرگوار یاد کردند.
این کاروان صبح فردا با دیدار از یادمان های شهیدان امینی و حیدری، مهاباد را  به منظور بازدید از مناطق عملیاتی پیرانشهر، ترک خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا