دیدار بسیجیان دانشگاه علوم پزشکی همدان با خانواده شهید فانوسی از شهدای مدافع حرم

تا شهدا: سردار مهدی فرجی در این مراسم گفت: شهید فانوسی بهترین تخریب‌چی در شمال غرب کشور بود که به محض آرام شدن اوضاع شمال غرب و پاک‌سازی منطقه غرب از وجود گروهک تکفیری پژاک، خود را به سوریه رسانده و کارهای بزرگی مانند تخریب تل انفجاری گروه‌های تکفیری را انجام داده است.

 
وی افزود: شهدای مدافع حرم در بین خود خون‌نامه‌ای امضاء کردند که تمایلی به رسانه‌ای شدن آن نداشتند و در این میان کسانی‌که می‌گویند این شهداء پولی بابت جنگ در سوریه دریافت کرده‌اند، در گمراهی کامل به سرمی‌برند.
 
سردار مهدی فرجی ضمن اشاره به اینکه سردار همدانی هرگز رضایت نداشت تا کسی از خدمات او سخنی بگوید، اظهار کرد: خیلی از اقدامات را سردار همدانی چندین سال پیگیری می‌کرد و زمانی که به افتتاح می‌رسید خود را کنار می‌کشید و به نام دیگری تمام می‌کرد.
 
فرمانده تیپ سی‌و‌دوم انصارالحسین(ع) همدان با بیان اینکه هر کدام از شهدای مدافع حرم به صفات اخلاقی نیکو آراسته بودند، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم از افراد کارآزموده و مومن بودند و همه با دلسوزی و تمام وجود کار می‌کردند
 
 
در ادامه دکتر موسوی بهار رئیس ستاد شاهد وایثارگر، دانشگاه علوم پزشکی ضمن عرض تبریک وتسلیت به خانواده شهید گرانقدر خاطراتی را از دوران دفاع مقدس بیان کرد.
 
 
در این مراسم همسر شهید فانوسی در جمع دانشجویان دختر شرکت کننده در این مراسم حجاب اسلامی را یکی از توصیه های شهدا به خواهران دانست واظهار امیدواری کرد خواهران عزیز با رعایت حجاب اسلامی بتوانند این توصیه شهیدان را جامع عمل بپوشانند تا در قیامت در زمره شفاعت شوندگان شهداء باشند.
 
وی یکی دیگر از توصیه های شهید فانوسی را پیروی از ولایت فقیه دانست وافزود شهید فانوسی فردی ولایت مدار وعاشق مقام عظمای ولایت بود.
* دانشجو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا