دیدار با ۱۲۰ خانواده شاهد و ایثارگر سرخسی در قالب طرح سپاس

به گزارش تا شهدا؛ جعفر یوسفی با اشاره به فعالیت ‌های بنیاد سرخس در نیمه نخست سال جاری تصریح کرد: با همکاری و همیاری فرماندار و امام جمعه سرخس ۱۲۰ دیدار در قالب طرح سپاس با خانواده‌های شاهد و ایثارگر این شهرستان صورت گرفت.
وی در ارتباط با یادواره‌های برگزار شده در این شهرستان نیز گفت: تاکنون ۳ یادواره در شهرستان سرخس برگزار شده است که یادواره شهید محمد ابراهیم بوزقوچانی یکی از این یادمان‌ها است، البته ناحیه‌های مقاومت بسیج هر منطقه و روستا خود در موضوع برگزاری یادواره‌های روستایی بسیار فعال هستند که در این موضوع نیز بنیاد سرخس به آنها کمک رسانی می‌کند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرخس گفت: تاکنون ۷ گلزار شهدای شهر سرخس و روستاهای شیرتپه، سنگر، پس‌کمر، آصف‌آباد و شوریجه ساماندهی و نوسازی شده است.
وی در ارتباط با موضوع شرکت فرزندان شاهد و ایثارگر در مسابقات ورزشی نیز گفت: خوشبختانه تنها افتخارآفرین این شهرستان فرزند جانباز جواد کیوانی طرقی بود که در مسابقات شنا مقام اول استان خراسان رضوی را از آن خود کرد.
یوسفی افزود: در راستای ارتقا سلامت و نشاط جانبازان و ایثارگران سرخسی در هفته ۳ شب سالن ورزشی این شهرستان در اختیار این غیورمردان قرار می‌گیرد تا آنها از این ظرفیت نشاط‌آور بهره‌مند شوند.
وی گفت: در موضوع سفرهای زیارتی و سیاحتی نیز بنیاد سرخس با برگزاری ۲ مورد اعزام خانواده‌های شاهد و ایثارگر به مشهد مقدس و دره شمخال بر این حرکت مهم روحیه بخش اهتمام ورزیده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا