اخبار

دیدار با خانواده­ ی شهدا و ایثارگران، نیاز و ضرورتی انکار ناپذیر است

به گزارش تا شهدا؛ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان در دیدار با خانواده­ ی سه شهیدی در اهواز، دیدار با خانواده های شاهد و ایثارگر را ضرورتی انکار ناپذیر عنوان کرد.
در راستای سرکشی، ادای احترام و سپاس به محضر مبارک خانواده های شاهد و ایثارگر، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ، شامگاه شنبه ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۴ با خانواده سه شهید دفاع مقدس، شهیدان مجید، محمود و احمد خمبی شوشتری دیدار کرد.
در این دیدار که معاون بهداشت و درمان و مدیر روابط عمومی بنیاد استان نیز حضور داشتند، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ضمن قدرشناسی و تجلیل از یادگاران و حماسه آفرینان دفاع مقدس گفت:  دیدار با خانواده­ی شهدا و ایثارگران، نیاز و ضرورتی انکار ناپذیراست.

فرجیان افزود: هر روز که میگذرد نیاز به تمسک به سیره و منش شهیدان و ایثارگران بیشتر میشود و گذر زمان این ضرورت را بر ما بیشتر روشن و آشکار می سازد.
وی با قدردانی از صبر و تحمل پدران، مادران ، همسران و فرزندان شهدا و ایثارگران گفت: افتخار می کنیم در برهه ای از زندگی خدمت می کنیم که در خدمت شما خانواده های شهدا هستیم و ادای وظیفه میکنیم که امیدواریم بخوبی از عهده­ی این وظیفه برآییم.
در این ديدار هدیه ای به خانواده گرامی شهیدان تقدیم گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا