دیدار با خانواده های شهدا پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی است

تا شهدا: حجت الاسلام علی چراغی پور شامگاه یکشنبه در دیدار با خانواده های شهیدان رستم نادی و حسین رضایی فر گفت: شهدا بعنوان اسوه های ایثار و رشادت در راه وطن همواره مورد احترام بوده و جانفشانی آنان در راه ارزش های نظام اسلامی هیچگاه فراموش نمی شود.
وی با بیان اینکه بی تردید رشادت های رزمندگان دوران دفاع مقدس و دلیرمردی های آنان در اذهان باقی خواهد ماند بر ضرورت رفع مشکلات خانواده های شهدا تاکید کرد.
چراغی پور با بیان اینکه خانواده های شهدا الگوی مثال زدنی جامعه امروز هستند، افزود: اقشار مختلف مردم باید از این قشر بزرگوار درس ایثار در راه میهن و آرمان های انقلاب و اسلام را فرا گرفته و آنها را مورد تکریم و تعظیم قرار دهند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام نیز در این دیدار حضور همیشگی خانواده های شهدا در صحنه های دفاع از حقانیت نظام را ستودنی دانست و گفت: اگر بگوییم اقتدار، سربلندی و پیشرفت های امروز کشور در عرصه های مختلف مرهون خون شهداست شعار نداده ایم.
سلیمان رستمیان اظهار کرد: بر این اساس دیدار با خانواده های شهید برای مسوولان نظام افتخار بوده و رفع مشکلات این قشر رسالت انکار ناپذیری آنها است. 
وی افزود: دیدار و کسب اطلاع از وضعیت خانواده های شهدا نباید محدود به مناسبت ها باشد بلکه همه روزه باید برای سرکشی از این قشر برنامه ریزی کرد و آن را سرلوحه کار قرار داد.
استان ایلام در دوران هشت سال دفاع مقدس دو هزار و ۷۰۰ شهید، ۱۱ هزار جانباز و ۳۳۲ آزاده سرافراز تقدیم نظام اسلامی کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا