اخبار

دیدار با خانواده شهدا و مشاهده گذشت و ایثار آنها، مسئولان را در خدمتگزاری مصمم تر می کند

به گزارش تا شهدا؛ مجيد محنايي معاون توسعه مديريت استانداري استان كهگيلويه وبويراحمد صبح امروز وبه مناسبت دهه مبارك فجر بهمراه جمعی از مسئولين با حضور در گلزار شهدای  روستاي غورك  شهرستان  باشت  با اهدای گل و قرائت فاتحه با آرمان‌های امام و شهدا تجدید بیعت کردند.
‎معاون استاندار  و هیئت همراه در برنامه امروز خود با حضور در منزل شهید علي يار ذولفقاري با  خانواده این شهید دیدار و به گفت‌وگو پرداخت.
وي بیان اینکه این  استان در ایام هشت سال دفاع مقدس بیش از ۱۸۴۰شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، اظهار داشت: ما تا قيامت مديون خون شهدا هستيم و خود را موظف می دانيم به عنوان خادم اين عزيزان تا جايی كه در توان داريم به خانواده معظم اين عزيزان خدمت كنیم.
‎محنايي از مادرا ن شهدا را  به عنوان نماد صبر و ایستادگی و مقاومت یاد کرد و گفت: مادران شهدا از فرزندان خود برای حفظ میهن اسلامی گذشتند و جان شیرین فرزندانشان را تقدیم درخت انقلاب کردند.
‎وی نقش شهدا را در پيشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی مهم خواند و اذعان داشت: گرچه آنان از خون خود در راه دفاع از حرمت و استقلال ميهن گذشتند اما ياد و خاطره آنان و روح جوانمردی و راهی كه پيمودند هنوز در برنامه‌ها و اهداف آرمانی انقلاب موج می زند و می شود ادعا كرد كه هنوز آرمانهای شهدا است كه ما را به اهدافمان نزديك‌تر می كند.
‎معاون توسعه مديريت استانداري استان كهگيلويه وبويراحمدیادآور شد: امروز در هر خيابان و هر محله‌ای كه مراجعه می كنی مزين به نام شهداست و زمانی كه فعاليت مهم يا كار مهمی در جای جای کشور پهناورمان انجام می شود به نام و با ياد شهدا انجام می شود و اين خود بيانگر اين است كه شهدا هميشه در كنار ما و در ذهن و در باور ما هستند. آنها زنده‌اند و هيچ وقت فراموش نخواهند شد.
‎محنايي  سركشی از خانواده‌های معظم شهدا را باعث تقويت روحيه مسئولان دانست و اظهار داشت: وقتی در كنار اين عزيزان قرار می گيريم و ايثار و از خود گذشتگی آنها را می بينيم متوجه می شويم با چه انسانهای بزرگوار و ايثارگری مواجه شده‌ايم و در خدمت به اين عزيزان مصمم‌تر می شویم.
لازم بذكر است در اين ديدار مشاور استاندار در امور ايثارگران استان،فرماندار ،امام جمعه ،رئيس بنياد شهيد وامور ايثارگران شهرستان وجمعي از مسئولين حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا