دیدار با خانواده شهدا در رأس امور مسئولان قرار گیرد

تا شهدا: حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی در دیدار با خانواده شهیدان، سلطان‌علی و علی‌حسین چراغی با اشاره به مقام والای شهدا اظهار کرد: نزدیک‌ترین مرحله‌ای که می‌توان در ارتباط با خداوند متعال داشت، مقام عند ربهم است که به تعبیر حضرت آیت‌الله جوادی‌آملی این مقام تشرفی است.

وی افزود: شهدا به مقام وصول رسیده‌اند، یعنی مقامی که توانسته‌اند نزد خداوند متعال قرار بگیرند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: این فضیلت و مقام به این جهت است که شهدا خودشان را فدای دین و کشور کرده‌اند و ایثار را به نهایت رسانده‌اند.
وی با بیان اینکه وظیفه داریم، پیوندمان را با شهدا و خانواده شهدا قوی‌تر کنیم، خاطرنشان کرد: هرچه این پیوند و ارتباط با شهدا و خانواده شهدا قوی‌تر باشد، برای ارتقای روحیه معنوی خودمان بهتر است.
حجت‌الاسلام میرعمادی با بیان اینکه مسئولان باید مقید به دیدار مستمر با خانواده شهدا باشند، تأکید کرد: ارج نهادن به خانواده شهدا وظیفه ما است و باید دیدار با خانواده شهدا را در رأس برنامه‌ها قرار دهیم.
وی خواستار ترویج وصیت‌نامه شهدا شد و گفت: وصیت‌نامه شهدا راه زندگی است و شهدا در وصیت‌نامه خود راه درست زندگی را به ما نشان داده‌اند و به همین منظور لازم است این وصیت‌نامه‌های شهدا بازخوانی و ترویج شوند.
امام جمعه خرم‌آباد خاطرنشان کرد: رسالت امروز ما زنده نگه داشتن یاد شهدا است و باید مسیر آنها را ادامه دهیم، ضمن اینکه احترام به خانواده‌های شهدا باید حفظ شود، چراکه این خانواده‌های سرمایه‌های انقلاب هستند.
به گزارش فارس از دورود، حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی برای شرکت در همایش نقش جوانان در همدلی و همزبانی امروز به شهرستان دورود سفر کرد.
لازم به ذکر است، در این دیدار، علی آشتاب مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حجت‌الاسلام رضا حقیان امام جمعه و ماشاءالله نعمتی فرماندار دورود، محمدرضا حقانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا