اخبار

دیدار با خانواده ایثارگران موجب روحیه بخشی و پویایی خدمتگزاران می شود

به گزارش تا شهدا؛ نشست ستاد بزرگداشت شهدای استان ایلام صبح روز چهارشنبه ۲۳ دی با حضور استاندار ایلام، مدیرکل بنیاد استان و اعضای شورای معاونان  بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
محمدرضا مروارید استاندار ایلام در این نشست ضمن تسلیت درگذشت تاسف بار کارمند بنیاد استان در هفتم دی امسال، اظهار کرد: صبر و تحمل پدران، مادران، همسران و فرزندان شهدا ستودنی است، افتخار می کنیم در دولتی خدمت می کنیم که در خدمت خانواده های شهدا است زیرا این قشر عزیز تمام زندگی خود را صرف این نظام و مملکت کردند.
وی بر اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدا تاکید کرد و گفت: دیدار با خانواده شهدا علاوه بر اینکه باعث ارتقا روحیه می شود انگیزه ما را در رسیدن به اهداف والای نظام مقدس اسلامی بیش از پیش تقویت و دوچندان می کند.
مروارید با اشاره به رشادت ها و فداکاری های شهدا، امنیت و آرامش امروز جامعه را مدیون خون شهدا دانست و رسالت همگان را در ادامه راه آنان بسیار سنگین خواند.
وی گفت: خدمت در بنیاد با همه دستگاه های اجرایی دیگر متفاوت است چرا که مراجعه کنندگان به این سازمان از هر نظر حقی بر گردن نظام، مردم و کشور دارند.
استاندار ایلام اضافه کرد: این ویژگی و خصیصه مهم است که مسوولان بنیاد را موظف به خدمات رسانی کرده و کار آنان را سخت کرده است.
مروارید با تاکید بر حل مشکلات جامعه ایثارگری افزود: خانواده های شهدا مشکلات زیادی دارند و ما هم در حد توان در تلاش هستیم به این قشر از جامعه خدمات دهی کنیم.
وی تاکید کرد: از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر و امید تلاش های زیادی برای تحقق وعده هایی که به این قشر بزرگ داده شده، انجام گرفته است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، افزود: بانک ها برای پرداخت تسهیلات به ایثارگران قول مساعد داده اند و بنیاد نیز باید امور استخدام فرزندان شهدا و ایثارگران را از طریق مرکز پیگیری کند.
وی یادآور شد: امیدواریم با گشایشی که قرار است بزودی در بحث تحریم ها حاصل شود دست دولت برای کمک به خانواده های شهدا و ایثارگران بازتر و روند استخدام فرزندان ایثارگران و خانواده های شهدا پیگیری شود.
در این نشست سلیمان رستمیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، معاونان و کارکنان بخش های مختلف این نهاد به بیان مسائل و مشکلات مربوط به جامعه ایثارگران پرداختند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا