دیدار با بیش از ۱۰۰ خانواده ‌شهید در شش ماهه نخست امسال

تا شهدا؛ محمدحسین جعفری با ارائه گزارشی از فعالیت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران طرقبه و شاندیز در شش ماهه نخست سال جاری تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران طرقبه و شاندیز تلاش خود را بر این معطوف ساخته است که با برگزاری یادواره‌ها و یادمان‌های مختلف یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را در هر زمان زنده نگه دارد.
وی افزود: در همین راستا یادواره‌هایی همچون نکوداشت شهید سراج و شهید انجیری در تیرماه سال جاری در گلزار شهدای شهر طرقبه برگزار شد که این مراسم یکی از یادوار‌های به یاد ماندنی بنیاد طرقبه و شاندیز بود.
جعفری با اشاره به تکریم و تعظیم خانواده‌های شهدا در ایام مختلف سال نیز خاطرنشان کرد: در روز شهادت ام البنین(س) مراسم تجلیل از مادران شهیدان طرقبه و شاندیز برگزار شد که در این مراسم از تعدادی از مادران شهدای این دو شهر تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
رئیس بنیاد طرقبه و شاندیز در ارتباط با موضوع ساماندهی گلزار شهدای این دو شهر نیز گفت: متاسفانه امسال به رغم بودجه کمی که در اختیار بنیاد طرقبه و شاندیز  قرار گرفت ولی پروژه گلزار ۲۱ شهید روستای ابرده و ۸ شهید روستای گوراخک  به همت و همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران طرقبه و شاندیز و دیگر دستگاه‌های این دو شهر در هفته دولت سال جاری تکمیل شد.
وی با اشاره به دیدارهای صورت گرفته با خانواده‌های شاهد و ایثارگر در این دو شهر و در قالب طرح سپاس تصریح کرد: در راستای اهداف طرح سپاس بیش از ۱۰۰ مورد دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران شهرهای طرقبه و شاندیز با همراهی فرماندار و امام جمعه این دو شهر صورت گرفته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا