اخبار

دیدار با ایثارگران، موحب افزایش روحیه خادمین شهدا و مسئولین نظام است

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه که برای شرکت در یادواره ۴۰۰ شهید شهرستان کنگاور به این شهرستان سفرکرده بود با تعدادی از ایثارگران این شهرستان دیدار کرد.
در این دیدار که بهرام کیهانزاده رئیس بنیاد کنگاور نیز حضور داشت، حجت الاسلام عسگری با حضور در منزل ۵ خانواده ایثارگر، مسائل و مشکلات آنان را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در این دیدارها ضمن تجلیل از رشادت های شهدای والامقام و از خود گذشتگی های ایثارگران گفت: همه آحاد مردم از شهدا و خانواده های آنان با قداست و تکریم خاصی یاد می کنند و این قداست از زمان قیام امام حسین (ع) تاکنون ادامه داشته است.
حجت الاسلام عسگری افزود: هرکسی که در نظام مقدس اسلامی مسئولیتی را برعهده دارد موظف به رسیدگی به امور خانواده های شهداست و این توفیقی است که خداوند متعال به مردم و مسئولین عطا کرده است.
وی حضور در منازل ایثارگران و سرکشی از این عزیزان را یک توفیق الهی و موحب افزایش روحیه خادمین شهدا در هر مقام و جایگاهی دانست.
در این دیدار از خانواده های شهیدان گرانقدر حسن سیفعلی، عزیز ترابی، مصیب فشی، سعداله برمون و احمد علی خمیس آبادی تحلیل شد.
یادآور می شود: حجت الاسلام عسگری در بنیاد کنگاور و با حضور بهرام کیهان زاده رئیس بنیاد این شهرستان با جمعی از ایثارگران دیدار و مسائل آنان را مورد بررسی قرار داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا