اخبار

دیدار استاندا لرستان با خانواده شهیدان رحمتیان

به گزارش تا شهدا؛ هوشنگ بازوند استاندار لرستان، مرادروشنی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل مادر شهیدان «کورش و ایرج رحمتیان» با وی دیدار کردند.
بازوند استاندار با تبریک حضور پرشور مردم شهید پرور و ولایت مدار استان لرستان و مردم ایران پای صندوق های رای از مادر شهیدان رحمتیان تجلیل کرد.
روشنی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان ضمن تشکر از استاندار و توجه وی به رسیدگی به امور خانواده شهدا به معرفی و نحوه شهادت شهیدان کورش و ایرج رحمتیان پرداخت.
ايرج رحمتيان يكم فروردين ۱۳۳۸، در روستاي ويسيان از توابع شهرستان خرم آباد به دنيا آمد. پدرش علي، باغبان بود و مادرش زرين تاج نام داشت. تا پايان دوره متوسطه درس خواند و ديپلم گرفت به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور يافت. چهارم فروردين ۱۳۶۱، در رقابيه بر اثر اصابت تركش به شكم و پا، شهيد شد. مزار او در شهرستان زادگاهش واقع است.
كورش رحمتيان، پنجم آبان ۱۳۴۳، در شهرستان خرم آباد به دنيا آمد. تا پايان دوره راهنمايي درس خواند از سوي بسيج در جبهه حضور يافت. چهاردهم دي ۱۳۶۲، با سمت آرپي چي زن در بانه توسط نيروهاي عراقي بر اثر اصابت تركش به قلب، شهيد شد. مزار او در آرامگاه خضر زادگاهش واقع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا