اخبار

دکترحسین گروسی برای تصدی پست مشاور در امور فرزندان شاهد بهترین انتصاب بود

به گزارش تا شهدا؛ مجمع فرزندان شاهد شاغل در بنیاد شهید و امورایثارگران با صدور بیانیه ای از نماینده ولی فقیه معاون رییس جمهور وریسس بنیاد شهید و امور ایثارگران بدلیل انتصاب جناب آقای حسین گروسی به عنوان مشاور در امور فرزندان شاهد در بنیاد شهید وامور ایثارگران تقدیر و قدر دانی کرد.
در این بیانیه آمده است:حسن سابقه, تعهد, نمایندگی چند دوره در مجلس شورای اسلامی, ارتباط مستمر با فرزندان شاهد و امور ایثارگران در زمان نمایندگی مجلس شورای اسلامی و شناخت کامل و کارشناسی بر فرآیندهای  اجرایی این نهاد مقدس همراه با دلسوزی خاص ایشان نسبت به امور ایثارگران از جمله امتیازات ویژه و بارز ایشان است.
در ادامه تاکید شده است:بنیاد شهید وامور ایثارگران در دهه چهارم فعالیت, با توجه به وضعیت سنی خانواده بزرگ ایثارگران و مشکلات متعدد این خاندان معظم نیاز به نهضت عظیم خدمت رسانی دارد و بحمدالله جمعیت فعال فرزندان شاهد همسو با دیگر جامعه ایثارگری در حال نقش آفرینی و مشارکت در این حماسه انقلابی هستند.

در این بیانیه تصریح شده است :اخلاق مداری در سازمان از جمله دستاوردهای مهم حجت الاسلام و المسلمین  حاج آقا شهیدی است و فرزندان شاهد شاغل در بنیاد توسعه خدمت رسانی را با تأسی از این سیاست ارزشمند معنوی پیگیری می نمایند.
در پایان با تأکید بر اینکه فرزندان شاهد با الهام از آرمان پدران شهیدشان ،تعالی سازمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران  را هدف گذاری نمودند خاطر نشان شده است:اهداف و آرمان مقدس امام شهیدان و شهیدان والامقام  همراه با فرامین ومنویات مقام معظم رهبری مدظله العالی محور ارزیابی و انجام  فعالیت های خادمان شهدا و خانواده های معظم شهداء و ایثارگران است و فرزندان شاهد با روحیه ی ایثار گری ،تعهد و تخصص، در مسیر پیشرفت ایران اسلامی گام بر میدارند. /شهیدخبر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا