اخبار

ديدار مسئولان گناوه با خانواده هاي شهدا در دهه فجر

به گزارش تا شهدا؛ در اين برنامه مسئولان به چند گروه تقسيم و در منزل خانواده هاي شهدا حضور يافتند و با تقديم لوح سپاس نسبت به رشادت و جان فشاني های شهداي انقلاب و دوران دفاع مقدس تجلیل نمودند.
در يكي از اين ديدارها، فرماندار گناوه با حضور در منزل شهيد ناصر داودي گفت: امنيت و آرامش كشور مرهون و مديون خون شهدا و صبوري خانواده هاي آنهاست.
عبدالنبي يوسفي افزود: حضور يافتن در كنار انسان هاي بزرگ، صفاي خاصي دارد كه بايد نهايت استفاده را از آن برد.
رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران گناوه هم گفت: ديدار با خانواده هاي معظم شاهد و ايثارگر در طول سال انجام و در دهه مبارك فجر نيز اين برنامه استمرار می یابد.
محمدرضا ابراهيم زاده افزود: شهيد ناصر داودي از نيروهاي انقلابي بود كه در تظاهرات هاي پيش از به ثمررسيدن انقلاب شكوهمند اسلامي نقش اساسي داشت.
وي گفت: اين شهید والامقام روحيه ايثار و فداكاري بالايي داشت و با وجود اين كه در يكي از عمليات ها از ناحيه گردن مجروح و براي استراحت به ديار خود آمده بود، دوام نياورد و مجدد به جبهه بازگشت تا اين كه در سال ۶۱ به همراه ۲۱ نفر از دوستان صميمي خود در عمليات فتح المبين در جبهه شوش به درجه رفيع شهادت نائل شد.
پدر اين شهيد نيز با قدرداني از حضور فرماندار و ديگر مسئولان اين شهرستان گفت: افتخار مي كنم كه فرزندم جان خود را براي دفاع از دين و انقلاب فدا كرد.
وي افزود: همرزمان فرزند شهيدم صميمي و همواره با هم بودند و همگي نيز در عمليات فتح المبين شهيد شدند.
وي گفت: فرزندم عشق و علاقه خاصي به انقلاب و رفتن به جبهه داشت و با وضعيت مجروحيتي كه در منطقه عملياتي بستان داشت، در عمليات فتح المبين نیز حضور يافت و به درجه رفیع شهادت نایل شد.
در پايان اين دیدار به پدر اين شهيد والامقام لوح سپاس به رسم يادبود تقدیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا