ديدار با خانواده معظم شهدا تجديد بيعت با شهداست

تا شهدا: ، سرهنگ "رودباري" فرمانده يگان ويژه استان قم با خانواده سردار شهيد علي رضا همائي فصيح ديدار و به گفتگو پرداخت.

رودباري در اين ديدار ضمن عرض تسليت به مناسبت فرارسيدن ايام محرم و شهادت سالار شهيدان اباعبدالله الحسين(ع)، خانواده شهدا را اسوه صبر و استقامت ناميد و بيان کرد: ديدار با خانواده معظم شهدا تجديد بيعت با شهداست.
وي در ادامه افزود: شهدا با از خود گذشتگي، موجب پايداري دين و عزت و جلال کشور شدند و آسايش امروز جامعه ما مرهون فداکاري آن هاست و خانواده اين عزيزان نيز در اين امر سهم بسزايي دارند.
سرهنگ رودباري پايداري خانواده شهدا در راه حفظ ارزش هاي نظام اسلامي را کم نظير عنوان و خاطرنشان کرد: روحيه مثال زدني خانواده معظم شهدا، براي ما داراي آموزه هاي فراواني است.
فرمانده يگان ويژه استان قم ديدار با خانواده شهدا را توفيقي بزرگ دانست و ابراز اميدواري کرد: با تأسي به روح شهدا و ياد آن ها، معنويت را در جامعه گسترش داده و بتوانيم در مسير شهدا گام برداريم.
گفتني است شهيد همائي فصيح، فرمانده انتظامي شهرستان دلگان از توابع استان سيستان و بلوچستان بود که در خرداد ماه سال ۱۳۹۰ در يک درگيري مسلحانه به درجه رفيع شهادت نائل شد، اين شهيد والامقام بعد از تشييع باشکوه مردم شهيد پرور استان قم در شهر کريمه اهل بيت(ع) خاکسپاري شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا