اخبار

ديدار باخانواده شهدا، اداي دين به ارزش‎هاي انقلاب است

به گزارش تا شهدا؛ پرويز اميدي در این دیدار افزود: داشته‌های کشور و انقلاب مرهون خون شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های این عزیزان است و با فدارکاری‌های شهدا و خانواده‌های آنان کشور به عزت و اقتدار رسیده است.
رئیس بنیاد کمیجان تأکید کرد: همه مسئولان خادم و خدمتگزار پدران و مادران شهدا، ایثارگران و جانبازان عزیز این مرز و بوم هستیم و مطمئناً نسل‌های آینده هیچ موقع فداکاری‌ها و جانفشانی‌های آنان را در پاسداری از کشور فراموش نخواهند کرد.
سرهنگ مجتبي مخلص‌آبادي فرمانده سپاه کمیجان نیز گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی پیشرفت و اعتلای خود را مدیون شهدا و خانواده آنان می‌داند و ما نیز باید تلاش کنیم تا با تمام وجود در خدمت خانواده‌های شاهد و ایثارگر باشیم.
گفتنی است این دیدار در راستاي اجراي طرح سپاس و طرح فجرآفرينان روز سه شنبه  27 بهمن ۹۴ باحضور حيدر قرباني مسئول فرهنگي سپاه و همكاران بنياد از خانواده شهدا و ايثارگران شهر ميلاجرد از توابع شهرستان كميجان انجام و از خانواده‌ها ديدار و دلجویی شد.
شهيد حسن عاشري سال ۴۰ در ميلاجرد متولد و در سال ۶۱ در منطقه عملياتي رقابيه به شهادت رسيد، شهيد محمدرضا اتابكي سال ۴۸ در ميلاجرد متولد و در سال ۶۵ در منطقه عملياتي شلمچه به شهادت رسيد و شهيد صادق اتابكي سال ۴۵ در ميلاجرد متولد و در سال ۶۲ در منطقه عملياتي حاج عمران به شهادت رسيد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا