اخبار

دو شهید مدافع حرم در دماوند تشییع می شوند

به گزارش تا شهدا؛ امیر مرادی اعلام کرد: شهیدان سید یاقوت سجادی و بهلول صداقت حسینی در مبارزه با گروهک‌های تروریستی در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل شدند.
وی با بیان اینکه این شهدای افغانستانی ساکن شهر کیلان و آبسرد هستند، تصریح کرد: خانواده‌های بزرگوار شهیدان سید یاقوت سجادی و بهلول صداقت حسینی در شهرهای کیلان و  آبسرد سکونت دارند که به همین دلیل این دو شهید گران‌قدر در این دو شهر تشییع و به خاک سپرده خواهند شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دماوند در خصوص زمان تشییع این شهیدان والامقام در شهرستان دماوند افزود: مراسم تشییع شهید سید یاقوت سجادی که در زمان شهادت ۲۰ سال داشت در روز چهارشنبه، هفتم بهمن ماه سال جاری رأس ساعت ۱۰ صبح از میدان امیر کبیر آغاز و در گلزار شهدای شهر کیلان تدفین می‌شود.
مرادی ادامه داد: مراسم تشییع شهید بهلول صداقت حسینی به عنوان نهمین شهید مدافع حرم نیز صبح روز پنج‌شنبه، هشتم بهمن ماه سال جاری ساعت ۱۰ صبح در شهر آبسرد از مقابل پایگاه بسیج این شهر تشییع و در گلزار شهدای این شهر تدفین خواهد شد.
وی خاطرشان کرد: بهلول صداقت حسینی که در زمان شهادت ۴۵ ساله بود، اهل افغانستان و  دارای پنج فرزند است که در سوریه توسط عوامل داعش به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا