اخبار

دومین یادواره ۳۴ شهید روستای «طجر علوی» همدان برگزار شد

به گزارش تا شهدا؛ امام جمعه شهرستان همدان و ملایر، فرماندار،  روحانيون و نيروهاي نظامي و انتظامي، خانواده هاي معظم شهدا و ایثارگران و جمع كثيري از بسيجيان ادارات، بازاريان و فرهنگيان پنجشنبه ۵ آذر ماه با اهدای شاخه گل و شستشوی مزار مطهر شهدا با گلاب به ساحت مقدس شهدا اداي احترام کردند.
سعید جلیلی نماینده ولی فقیه در شورای عالی امنیت ملی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و عرض تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، گفت: تفکر بسیجی یک نگاه و یک رویکرد است که سبک زندگی را دگرگون می کند و موفقیت های چشمگیری در صحنه های سیاسی و جنگ برای کشور رقم می زند.
وی در ادامه افزود: نمونه بارز تفکر بسیجی، شهدا هستند به فرموده امام (ره) اگر بر کشوری تفکر بسیجی طنین انداز شود چشم طمع دشمنان از آن قطع خواهد شد.
در ادامه مراسم آیت اله غیاث الدین طاها محمدی ضمن گرامداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و عرض تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، گفت: زیارت اربعین آرم و نشانه شیعه گری است، بسیجی تمام کائنات حضرت علی(ع) است و اولین بسیجی مقام معظم رهبری است.
در ادامه بعد از سخنان امام جمعه شهر همدان، سردار ناصر شعبانی، گفت: امروز شهدا مدل رفتاری هستند، در این خطه شهید همدانی مدل است مظهر قدرت ما شهدا هستند، امروز به لطف خدا و برکت شهدای مملکت ما، امنیت ایران اسلامی حاصل شده و ایران مهد دیپلماسی است و شهید همدانی امنیت ما را به خارج از کشور صادر کرد.
وی در ادامه بیان داشت: امروز ما دشمن را در آن سوی مرز، زمین گیر کرده ایم، خطوط قرمز ما چند چیز است، صدمه به عتبات عالیات، دوم به مرزهای ما نزدیک نشوند، صدمه به شیعیان در جای جای دنیا نزنند.
در پایان مراسم پس از مداحی و سینه زنی حاج صادق آهنگران از فرزند سردار شهید حاج حسین همدانی تقدیر شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا