دومین یادواره پایگاه شهید کمیل و فتحی قرچک برگزار شد

تا شهدا – دومین یادواره شهدای پایگاه بسیج فتحی و کمیل قرچک با حضور علی صادقی فرماندار، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی امام جمعه، آزمان کادری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سرهنگ حیدری فرمانده سپاه ناحیه ۱۵ خرداد، اعضای شورای، سردار صادقی سخن ور و راوی جنگ تحمیلی و خانوادهای معظم شاهد و ایثارگر در مسجد المهدی این شهرستان برگزار شد.
حجت الاسلام اسماعیلی در این مراسم ضمن تبریک هفته بسیج و سالروز تاسیس بسیج مستعضعفین گفت: بسیج کلمه طیبه است و ما باید همه بسیجی وار زندگی کنیم و در حفظ ارزشهای دفاع مقدس کوشا باشیم.
امام جمعه شهرستان قرچک افزود: شهید همه هستی و تمامی امکاناتش را در راه خدا نثار کرده و خون و جان خود را برای خدا داده و پیکر و تنش را به خاطر خدا به دست دشمن سپرده، تا بدین وسیله دین خدا نیرو ، و مکتب حق قدرت گیرد و به مجد و اعتلا برسد.
در ادامه رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان قرچک اظهار داشت: ما در برنامه آینده بنیاد شهید و یادواره ها قصد داریم یادواره ها را به صورت محله ای برگزار کنیم و این حرکت راه وروش مناسبی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت می باشد.
سردار صادقی راوی هشت سال دفاع مقدس نیز در ادامه خاطراتی از شهادت شهدایی که خاص به درجه رفیع شهادت نایل آمده بودن را بازگو کرد وبه مراسم حال و هوایی معنوی بخشید .
در پایان این مراسم از ۴۶ خانواده شهید این پایگاه ها توسط فرماندار، امام جمعه و دیگرمسئولین تجلیل به عمل آمد ولوح سپاس به رسم یاد بود به آنها اهداء شد.
لازم به ذکر است، در پایان این مراسم علی صادقی فرماندار شهرستان قرچک، با مسن ترین پدر شهیدشهرستان، شهید امیر علی و شهید هادی چراغلو دیدار وگفتگو کرد و برای این پدر عزیز نیز آرزوی سلامتی وتندرستی را از در گاه خدواند متعال خواستار شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا