دومین یادواره شهدای ریگان برگزار شد‌

تا شهدا – دومین یادواره شهدای شهرستان ریگان پیش از ظهر امروز با حضور مدیر‌کل صدا و سیمای مرکز کرمان، فرمانداران و امامان جمعه شرق استان کرمان و به همت ناحیه مقاومت سپاه ریگان برگزار شد‌ که امام جمعه ریگان در این آیین با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری این یادواره گفت: راه شهدا باید سرلوحه همه امور قرار گیرد.

حجت‌الاسلام علی رنجبر ماهانی اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاثیر‌گذار است و برگزاری این یادواره‌ها مهمترین سپر دفاعی برای مقابله با هجمه‌های فرهنگی دشمن است.

مدیر‌کل صدا و سیمای مرکز کرمان نیز گفت: امروز اگر شرایط ایران اسلامی متفاوت با سایر کشورهای همسایه است و امنیت، استقلال، عزت، فرصت‌ها و پیشرفت‌های خیره کننده‌ای در سطح دنیا برای کشور ما به وجود آمده به برکت خون شهداست.

حجت‌الاسلام سید جواد موسوی با تبریک هفته بسیج عنوان کرد: با روحیه بسیجی، اخلاص، بصیرت و آگاهی از بین مردم افرادی انتخاب شدند و از تمام حیثیت ما دفاع کردند.

وی تصریح کرد: پیشرفت‌های علمی در سایه حرکات و رفتار بسیجیان بوده است که نمونه آن‌ها شهید حسن تهرانی است.

موسوی اظهار کرد: تلاش‌های مخلصانه و همراه با بصیرت و تفکر بسیجیان است که عزت ما را در دنیا حفظ کرده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به اینکه فرهنگ بسیجی برکات زیادی در پی دارد، خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) بسیج را شجره طیبه تشبیه کردند.

وی گفت: بسیج درخت تنومندی است که شاخه‌های آن رو به آسمان در حرکت هستند و هر روز در حال پیشرفت است و هر زمانی که به ثمر آن نیاز باشد از این درخت استفاده می‌شود‌.

موسوی متذکر شد: اقتصاد مقاومتی، فعالیت‌های اقتصادی و حل مشکلات مردم امروز مسئله‌ای است که به عنوان یک تکلیف و حرکت بسیجی باید انجام شود‌.

وی در رابطه با تهاجمات فرهنگی گفت: امروز بسیجی مخلص در برابر تهاجمات فرهنگی و چند شبکه ماهواره‌ای ضدفرهنگی وارد میدان شده است و باید دیده‌بانی امروز ما از دیده‌بانی زمان جنگ بیشتر باشد.

موسوی تصریح کرد: این نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از یک دیده‌بان تیزبین فرزانه برخوردار است و آن مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است.

گفتنی است، این یادواره همراه با مدیحه‌سرایی و برگزاری نمایشگاه عکس شهدا همراه بود.

منبع : فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا