دومین یادواره بزرگ شهدای پارسیان برگزار می شود

تا شهدا:  سرگرد موذن نسب فرمانده سپاه پارسیان در گفتگو با خبرنگار  هرمز  گفت:  سرگرد موذن نسب فرمانده سپاه پارسیان در گفتگو با خبرنگار هرمز گفت: شهدا مظهر ایثار و مقاوت در جامعه شناخته می شوند و بر همه ما واجب است که این مظاهر را به خوبی حراست و صیانت کنیم.
 
وی اضافه کرد: فرهنگ ایثار و شهادت توانست کشور را از گردنه های پر پیچ و خم نجات بدهد و امروز ساحل امنیتی که در اختیار ما قرار گرفته به برکت خون پاک شهدا است.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج پارسیان اظهار کرد: دومین یادواره بزرگ شهدا در پارسیان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و توسعه روحیه شهادت طلبی در نسل سوم انقلاب با حضور سخنرانان و مداحال ملی کشور در جوار گلزار شهدای پارسیان برگزار می شود.
موذن  بیان کرد: این یادواره در تاریخ سوم آذر ساعت ۷ شب برگزار خواهد شد و ویژه برنامه هایی نیز در حاشیه آن تدارک دیده شده است.
وی برپایی نمایشگاه بسیج در کنار یادواره شهدا را یکی از برنامه های جنبی یادواره دانست و تصریح کرد: نمایشگاه افلاکیان خاکی بخشی از دست آوردهای بسیج ور حوزه های فرهنگی، جهادی، اشتغال و توجه به اقتصاد مقاومتی را به نمایش خواهد گذاشت و امیدواریم با استقبال خوب مردم روبرو شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا