دومین یادواره۴۰۰۰شهید آماد و پشتیبانی کرمانشاه برگزار شد

تا شهدا – دومین یادواره ۴۰۰۰ شهید آماد و پشتیبانی استان کرمانشاه ساعت ۹ صبح امروز باحضورمعاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح ،فرمانده قرارگاه نجف اشرف،سپاه حضرت نبی اکرم(ص) و فرماندهان آماد و پشتیبانی اصفهان و خانواده شهدا و بسیجیان برگزار گردید.
سردار علی شادمانی با بیان اینکه در مسیر حرکت تحول تاریخی هر کشور مقاطع تاریخی که برای آن کشور نقطه عطف هستند بیان داشت:انقلاب،تحولات سیاسی و جنگ تحمیلی با ۸ سال دفاع مقدس تابلویی بی نظیر بر صفحات تاریخ این سرزمین ثبت کرده است.
معاون عملیات ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: در تاریخ ایران هیچ تحولی ،هیچ حادثه و پیامدی به اندازه ۸ سال دفاع مقدس براسلام،قرآن و ولایت فقیه و رهبری اثرگذار نبوده است و در پرتو دفاع مقدس اسلام ما بطور عملی پیاده گردیه است.
وی اضافه کرد: دفاع مقدس سند گویایی است که تجربیات فراوانی را می تواند در اختیار مدیران قرار دهد بنابراین توصیه می شود مدیران انقلابی و رهرو شهدا از این گنجینه عظیم بهره گیرند.
شادمانی یادآوری کرد: ارتش تا بن دندان مسلح رژیم بعث بر این باور بودند که با راه اندازی جنگ فرسایشی و دریافت تجهیزات نظامی و راه اندازی جنگ روانی با استفاده از بلندگوهای دشمن می تواند ایران را تسخیر کند اما بنیانگذار کبیر انقلاب با شناسایی این دسیسه دشمن فرمودند که اگر جنگ ۲۰ سال هم طول بکشد ما از هدفمان دست برنمی کشیم.
وی در پایان افزود: نقش آماد و پشتیبانی در تجهیزات نظامی و تدارکات پشت جبهه قابل وصف نیست چون جنگ تحمیلی۱۰۰% غافلگیرانه بود.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) اظهار داشت: سی ام این ماه آغاز هفته بسیج است و ما نباید یاد امام و شهدا رافراموش کنیم امام (ره)فرهنگ و تفکر بسیجی را برای سربلندی و عزتمداری انقلاب تضمینی کامل می دانست.
سردار بهمن ریحانی افزود: اکنون این تفکربسیجی به تحقق پیوسته است و مایه عزت، همانطور که می دانید در مذاکرات هسته ای ۱+۵ کشور در یک طرف و ایران با سربلندی در طرف دیگر هستند و این فرهنگ بسیجی باعث پیروزی ایران اسلامی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا