دومین سالگرد شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار می شود

  1. تا شهدا: قنبر رویی عضو هیئت علمی و مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در گفتگو با خبرنگار «دانشجو سلام» در خصوص برگزاری دومین سالگرد شهدای این دانشگاه،گفت: با تشکیل ستاد سالگرد شهدای گمنام، هماهنگی‌های لازم با دیگر نهاد‌های این دانشگاه برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر دومین  سالگرد شهدای والامقام آرمیده در دانشگاه علوم پزشکی گلستان انجام شده است.

  2. وی تصریح کرد: آیین دومین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی گلستان ساعت ۱۸،۳۰ سه شنبه (۱۹ آبان) همزمان با نماز مغرب و عشاء در مسجد دانشگاه واقع در شصت کلا برگزار می شود.

  3. عضو هیئت علمی و مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان افزود: برگزاری یادواره های شهدا در دانشگاه ها ، تکریم مقام شهدا و احترام به این شهدا علاوه بر اینکه جزو وظایف ما محسوب می شود سبب تقویت روحیه شهادت طلبی و مضاعف کردن روحیه معنوی استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه می گردد.

  4. قنبری اظهارکرد: دومین سالگرد شهدای دانشگاه علوم پزشکی گلستان با حضور رئیس دانشگاه، جمعی از مسئولین شهرستان، اساتید و دانشجویان با مشارکت معاونت فرهنگی دانشجویی و بسیج دانشجویی برگزار خواهد شد.

  5. مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گلستان خاطرنشان کرد: سخنرلانی ،مداحی،گل ریزان و عطرافشانی مرقد شهدای گمنام و حرکت از مسجد به سمت گلزار شهدا از جمله برنامه های تدارک دیده شده برای این مراسم است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا