دومین جشنواره استانی تئاتر و سرود شاهد اصفهان برگزار می‌شود

تا شهدا؛ سید علی قریشی معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: توجه به علایق هنری جامعه ایثارگری و برنامه‌ریزی برای شناسایی، آموزش و معرفی هنرمندان شاهد و ایثارگر وظیفه‌ای‌ست که بر عهده بنیاد شهید و امور ایثارگران استان است و معاونت فرهنگی و امور اجتماعی «اداره هنری، اسناد و انتشارات» بر آن است تا با ساماندهی فعالیت‌های این حوزه و برنامه‌ریزی دقیق، به کمک همکاران دلسوز شهرستان‌ها، گامی مؤثر در انجام مسئولیت محوله برداشته و بستر مناسب برای نیل به اهداف مورد نظر را فراهم آورد به همین منظور فعالیت‌های اداره هنری، اسناد و انتشارات در رشته‌های تئاتر و سرود طراحی و اجرا می‌شود.
وی افزود: دومین جشنواره استانی تئاتر و سرود شاهد و ایثارگر با هدف ارتقای سطح کیفی هنرهای نمایشی و موسیقی جامعه تحت پوشش و ترویج فرهنگ ارزشمند ایثار و شهادت از ۷ لغایت ۱۰ اسفندماه سال جاری در استان اصفهان برگزار می شود. در این دوره با برنامه‌ریزی دقیق تلاش خواهد شد که جشنواره‌ای در شأن و منزلت جامعه‌ ایثارگری استان برگزار شود.
ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر:
علاقمندان برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیش‌تر از تاریخ ۲۵ آبان‌ماه می‌توانند به سایت www.bonyadshahid.ir مراجعه کنند.
شایان ذکر است ثبت‌نام تنها از طریق سایت انجام می‌شود و تا پایان آذر ماه فرصت ثبت‌نام فراهم است و آثار نهایتا تا پایان دی ماه جهت بازبینی بر روی DVD  به دبیرخانه ارسال شود.
سید علی قریشی، معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان به عنوان مدیر جشنواره و حجت الاسلام سید محمدرضا علاء‌الدین، رییس اداره هنری، اسناد و انتشارات به عنوان رییس شورای سیاست‌گذاری و سعید افسر به عنوان دبیر جشنواره پاسخگوی هنرمندان عزیز خواهند بود.
آدرس دبیرخانه دومین جشنواره استانی تئاتر و سرود شاهد:
اصفهان، خیابان شمس‌آبادی، جنب هنرستان ابوذر، اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، طبقه اول، اداره هنری اسناد و انتشارات. تلفن تماس: ۰۳۱۳۲۳۶۶۰۱۲

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا