اخبار

دعوت برای حضور در دومین همایش جبهه مجازی درحوزه ایثار و شهادت

به گزارش تا شهدا؛ روابط عمومی بنیاد شهید و امورایثارگران استان اصفهان ضمن اعلام این خبر و با دعوت از تمامی وبلاگ نویسان و اصحاب رسانه، مدیران مسئول سایت ها و نویسندگان شبکه های اجتماعی اینترنتی خواست تا جهت ترویج و نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد شهیدان و همچنین حمایت از سربازان اندیشمند جبهه مجازی در حوزه فضای دیجیتال و اینترنت در این همایش مشارکت نمایند.
موضوع این همایش شناسایی و تجلیل شبکه های مجازی و اینترنتی و وبلاگ های مرتبط در حوزه ایثار و شهادت و دفاع جبهه نرم با حضور جمعی از خانواده های محترم معزز شهدای رسانه ای کشور است .
این همایش ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۴ برگزار می شود و آخرین مهلت دریافت آثار و تکمیل فرم ثبت نام در همایش، ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۴ خواهد بود، انتخاب و داوری آثار تا ۱۲ اسفندماه انجام می گیرد و نمایشگاه وبلاگ و شبکه های مجازی نیز از ۱۵ اسفند ماه تا ۲۲ اسفندماه برپا خواهد بود.
ثبت نام و شرکت در همایش به صورت اینترنتی و یا با حضور در مراکز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و تکمیل فرم مربوط صورت خواهد گرفت و فرم اینترنتی شرکت در همایش درخبرگزاری حیات و پایگاه اطلاع رسانی ایثار درج شده است، علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به فرم فراخوان دومین همایش جبهه مجازی در سایت ایثاربه آدرس www.isaar.ir  مراجعه نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا