دعای مادران شهدا پشتوانه نظام و انقلاب است

به گزارش تا شهدا؛ سیدمحمدرضا صالحی رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان چهاردانگه  در دیدار با خانواده شهیدان  و جانبازان ا صبر و استقامت مادر شهیدان را نتیجه درس آموزی از مکتب حضرت زینب کبری (س) برشمرد.
صالحی  تجلیل از صبر و مقاومت خانواده شهدا را مایه سرافرازی کشور و انقلاب دانست و افزود:  صبر و استقامت مادر شهیدان نتیجه درس آموزی از مکتب حضرت زینب کبری (س) است.
همچنین رئیس بنیادشهید وامورایثارگران شهرستان چهاردانگه ، مادران شهدا را  به کوه صبر تشبیه کرد و افزود: دعای مادران شهدا پشتوانه نظام و انقلاب است و ما همه به دعای این بزرگواران نیازمندیم.
وی با بیان این مطلب که از خدا می‌خواهیم افرادی در این کشور مسئولیت بگیرند که قلبشان برای امیرالمومنین(ع) و فاطمه(س) بتپد، گفت: فضای امروز نیز فضای جنگ است و اتفاقا چون مانند هشت سال دفاع مقدس آتشی در کار نیست، فضا بسیار خطرناک‌تر از گذشته است؛ چون آن جنگ آشکار بود و وقتی پیکر شهیدی می‌آمد شجاعت وشهامت را افزون می‌کرد، اما جنگ امروز پیچیده‌تر است و بازهم بار بر دوش ایثارگران و خانواده شهدا است.
گفتنی است در این دیدارها از  محمد قاسمي جانباز ۵۰درصد هشت سال دفاع مقدس نیز تجلیل شد.
محمد قاسمي  هشتم مهرسال ۵۹ درمنطقه عملياتي خرمشهربا اصابت تركش به دست چپ وپاي راست ونيز با قطع پاي چپ از زير زانو مجروح  وبه درجه جانبازي نائل شدند.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا