اخبار

دعای خیر والدین شهدا ما را به مقصود می‌رساند

به گزارش تا شهدا؛ جمشید انصاری استاندار زنجان، مصطفی حمیدی مشاور امور ایثارگران در استانداری، قاسم علی اکبری مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استان زنجان، علی کاظمی مدیرکل بنیاد استان، حیدری معاون بهداشت و درمان و محمد جواد مسلمی رئیس دفتر روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در منزل خانواده شهیدان غلامرضا و نصراله رفیعی و جانباز ۷۰ درصد یوسف علوی در قالب طرح سپاس با آنان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار استاندار زنجان با بیان اینکه شما والدین شهدا برکت و آبروی نظام هستید، گفت: از آنجایی که شما دو فرزند صالح خود را تقدیم نظام و انقلاب کرده‌اید اجر و جایگاه ویژه‌ای نزد پروردگار دارید.
انصاری ادامه داد: هر گاه به دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران اقدام می‌کنیم نیرو و نشاطی تازه می‌یابیم.
وی با اشاره به اینکه همیشه نیاز به دعای خیر والدین شهدا داریم، اظهار کرد: دعای والدین شهدا ما را در کارهایمان روسفید می‌کند و در آخر به مقصودمان هم می‌رسیم.
مدیرکل بنیاد استان نیز با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ دیدار با خانواده شهدا و جانبازان گفت: بودن در میان افرادی که از با ارزش‌ترین داشته‌های خود گذشته‌اند درس‌های بزرگی را به ما می‌دهد.
کاظمی اضافه کرد: شهدا با جوانمردی خود در محضر خداوند روسفید شده‌اند ما نیز می‌توانیم با بهره‌گیری از اندیشه‌های ناب آنان جامعه سالمی را ایجاد و زمینه رشد فرزندان صالح را فراهم آوریم.
شهید غلامرضا رفیعی در سال ۱۳۳۷ متولد و ۲۳ مرداد ۶۶ در عملیات نصر ۷ در منطقه ابوالفتح عراق و شهید نصرالله رفیعی در سال ۱۳۴۳ متولد و ۳۰ خرداد ۶۱ در عملیات بیت المقدس به شهادت رسیدند.
جانباز ۷۰ درصد یوسف علوی نیز در سال ۱۳۴۷ متولد و ۱۲ فروردین ۶۷ در منطقه شاخ شمیران به درجه جانبازی نائل آمد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا