اخبار

دشمنان در والفجر ۸ پی بردند که توان مقابله با ایران را ندارند

به گزارش تا شهدا؛ سردار محمود باقرزاده در مراسم گرامیداشت ۳۶ شهید گناباد در عملیات‌های کربلای ۴ و۵ که در محل مسجد جامع و مصلی امام ‌(ره) این شهرستان برگزار شد، تصریح کرد: در علمیات والفجر ۸ رزمندگان ایرانی افتخار آفریدند و دشمنان به این موضوع پی بردند که توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
رئیس هیأت ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان خراسان رضوی تأکید کرد: ایران اسلامی به برکت مجاهدت‌های شهدا در دوران دفاع مقدس، در اوج اقتدار جهانی قرار دارد و در مقابل تمامی دولت های مستکبر جهانی ایستادگی می‌کند و تا زمانی که ملت ایران پشتیبان ولایت فقیه باشد، این اقتدار ماندگار است.
وی افزود: آمریکا و استکبار جهانی درصدد مذاکره با امام راحل(ره) بود اما چون ارزش‌ها و آرمان‌های امام راحل(ره) دنیوی نبود به درخواست آنها اعتنایی نکرد و استکبار جهانی با استفاده از صدام به دنبال جبران آبروی از دست رفته خود می‌گشت و به جایی نمی‌رسید.
سردار باقرزاده خاطرنشان کرد: ۹۳ درصد سرزمین شلمچه توسط صدام و به وسیله استحکامات شرق و غرب مسلح شد اما رزمندگان ایران اسلامی با اعتقاد به خداوند پس از هشت سال مجاهدت به پیروزی رسیدند.
این جانباز دوران دفاع مقدس بیان داشت: آمریکایی‌ها با این اقدامشان می‌خواستند قدرت خود را به مردم و نیروهای نظامی ایران نشان دهند و رعب و وحشت ایجاد کنند اما شکست خوردند و نیروهای مسلح ایران اسلامی که آرمان‌های الهی و تمسک به شهدا و ارزش‌های والای اسلامی را در خود نهادینه نموده اند، پیروز این دسیسه دشمنان شدند.
سردار باقرزاده تصریح کرد: وظیفه تک تک مردم ایران اسلامی علاوه بر حضور پرشکوه در انتخابات اسفندماه فارغ از هرگونه جناح بندی و گروه‌بندی سیاسی، انتخاب فردی اصلح برای مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی است تا این افراد در جهت حفظ انقلاب اسلامی تلاش و کوشش کند.
باقرزاده افزود: همچنین در شرایط کنونی کشور و تلاش های دشمنان برای نفوذ در ایران اسلامی، باید آرمان های ولای شهدا در تمامی آحاد مردم نهادینه شود تا در برابر این توطئه همچنان پیروز و سربلند باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا