در کنگره ملی "احمد عزیزی" از همسر آزاده جانباز تجلیل شد

تا شهدا؛ در مراسمی که روز گذشته بیستم آبان ماه ۹۴، با عنوان کنگره ملی بزرگداشت شاعر انقلاب احمد عزیزی در کرمانشاه برگزار شد، از همسر آزاده جانباز سرکار خانم عفت جامه شورانی بخاطر ارسال مقاله ادبی در این کنگره تجلیل شد.
در این مراسم که با حضور حضرت آیت اله علما نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، اسداله رازانی استاندار، عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد استان، جمعی از مسئولین، شاعران و فرهیختگان کشور و استان برگزار شد، از سرکار خانم عفت جامه شورانی بخاطر ارسال مقاله ادبی با عنوان “بررسی جلوه های ادبیات غنایی در مجموعه خواب میخک احمد عزیزی” تجلیل شد.
گفتنی است: مقاله ادبی سرکار خانم جامه شورانی (دانشچوی دکترای ادبیات) و از کارکنان دانشگاه علمی کاربردی بنیاد کرمانشاه، در مجموعه مقالات همایش کنگره ملی مقام ادبی احمد عزیزی به چاپ رسیده است.
احمد عزیزی اهل شهرستان سرپل ذهاب،  از شاعران آنقلاب و آئینی کرمانشاه است که متاسفانه از هشتم دی ماه ۸۶، تاکنون به دلیل بیماری در بیمارستان امام رضا(ع)  کرمانشاه بستری بوده و رهبری معظم انقلاب نیز در سفر خود درسال ۹۰ به کرمانشاه، از این شاعر انقلاب عیادت کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا