دانش آموزان در راستای پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی ، پرچمدار شهدا هستند

تا شهدا: دوازدهمین یادواره شصت شهید دانش آموز شهرستان کوهبنان با حضور فرماندار ، ائمه جمعه شهرستان های زرند و کوهبنان ، فرماندهان نظامی و انتظامی ، جمعی از مسئولان ، خانواده های معزز جانبازان ، شهیدان و ایثارگران همچنین جمعی از دانش آموزان عضو بسیج دانش آموزی مدارس شهرستان در محل نماز خانه دبیرستان شهید باهنر برگزار گردید که با رو نمایی از یادمان شهدا و تمبر یادبود شصت شهید دانش آموز همچنین تجلیل از خانواده های معزز شهیدان دانش آموز همراه بود . 

محمدرضا مهدلو فرماندار کوهبنان دراین جلسه گفت : در طول تاریخ انقلاب اسلامی همواره جوانان و نوجوانان در کنار سایر اقشار در تمامی صحنه ها و میادین حضوری گسترده و فعال داشته اند . 
وی خاطر نشان کرد : در دوران مبارزه با حکومت ستم شاهی ،دوران پیروزی انقلاب اسلامی و در نهایت هشت سال دفاع مقدس جوانان و نوجوانان نقشی مهم و پر رنگ را ایفا نمودند و همواره زمینه ی عزت و افتخار ایران اسلامی را رقم زدند . 
فرماندار کوهبنان تصریح کرد: امرور نیز شاهدیم که جوانان ایران اسلامی در عرصه های مختلف علمی ، قرآنی ، ورزشی و سر آمد هستند و بارها پرچم مقدس و سه رنگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در آوردند .
وی یاد آور شد : در حال حاضر مکر و حیله دشمنان بسیار پیچیده شده و آنان قصد دارند به هر طریق ممکن زمینه تخریب و انحراف جوانان را رقم بزنند اما به برکت خون پاک و مقدس شهیدان آنان به آرزوهای واهی خود نخواهند رسید .
* پانا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا