اخبار

داشته های گران سنگ نظام، شهدا هستند

به گزارش تا شهدا؛ همزمان با سومین روز از گرامی داشت ایام الله دهه مبارک فجر، یادواره ۱۷۰ شهید فرهنگی شهرستان کرمانشاه با حضور حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد، در سالن اجتماعات بعثت سپاه برگزار شد.
در این مراسم با شکوه که خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، مدیران و مسئولین ادارات حضور داشتند، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) در سخنانی به نقش فرهنگیان در دفاع مقدس پرداخت و اظهار کرد: فرهنگیان در دوران دفاع مقدس درس شهادت را به صورت عملی به دیگران آموختند.
سردار ریحانی افزود: ارزش ها و داشته های گران سنگ نظام همین شهدا هستند که عامل ترس و وحشت دشمنان انقلاب اسلامی شده اند.
این فرمانده نظامی اضافه کرد: شهدای فرهنگی ایثارگرانی بودند که فضای کلاس درس را رها کرده تا به صورت عملی درس جاودانگی و ابدیت را به همگان بیاموزند.
وی در ادامه ولایت مداری و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری را از مسئولیت های مهم آحاد مردم برشمرد.
در ادامه این مراسم حجت الاسلام جوشقانی از مسئولین مؤسسه سیره عملی شهدا نیز با بیان این مطلب که در یادواره ها بوی خدا را احساس می کنیم افزود: محفل شهدا، مشهد شهدا و مزار شهدا با همه جاهای دیگر متفاوت است چون در این محافل بوی خدا بخوبی احساس می شود.
حجت الاسلام جوشقانی اظهار کرد: ما سر سفره ایثارگران نشسته و بدهکاران این عزیزان هستیم و به برکت این شهدا قدرت و توانمندی ایران اسلامی در منطقه بسیار عظیم شده است.
در پایان این مراسم از دو کتاب دفاع مقدس با عناوین شهیدان قلم به نویسندگی فرزانه جلیلیان و زنگ پرواز به قلم سکینه محمدی رونمایی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا