اخبار

خون پاک شهدا برگ زرینی برای تاریخ اسلام و انقلاب است

به گزارش تا شهدا؛ مجتبی مزروعی شامگاه پنجشنبه در یادواره ۱۲۲ شهید انقلاب اسلامی سازمان جهاد کشاورزی استان گفت : نظام اسلامی درطول مسیر حرکت خود مشکلات فراوان و بسیار سختی را پشت سر گذاشته و تلاش و مبارزه برای استقلال و هویت ،یک اندیشه ارزشمند می باشد که با دنیا و آخرت انسان ها عجین شده است.
وی اظهار کرد : دوران تحریم در حقیقت یک جنگ سرد بسیار سخت بود که خوشبختانه ملت ایران سربلند و پیروز در این جنگ هستند.
این مسئول با اشاره به اینکه استکبار در مواجهه با انقلاب اسلامی دو راه بیشتر ندارد که شامل جنگ رو به رو و یا محاضره اقتصادی می شود، گفت: دفاع مقدس جنگ رو به رو بود که شاهد شکست دشمن در آن بودیم و به همین دلیل دشمن به دنبال شیوه های اقتصادی و فشاربه ایران روی آورد.
وی تاکید کرد: دشمن با تشدید تحریم ها و فشارهای اقتصادی در چهار سال اخیر سعی کرد با فشار بر مردم،انقلاب را از درون دچار مشکل کند و مردم را در مقابل نظام و رهبری قرار دهد اما گذر زمان نشان داد ملت ایران همانند قبل پیرو ولایت فقیه هستند.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی بحث برجام را یک تدبیر عاقلانه ، هوشمندانه و کاری بسیار سخت در مقابل قدرت های جهانی خواند و افزود:طی دو سال اخیر دولت به رغم سختی ها و افت شدید قیمت نفت و رو به رو بودن با چالشهای شدید موفق شد تا کشور را به درستی مدیریت کرد.
وی تاکید کرد: امروز در حوزه کشاورزی وظیفه داریم با پرهیزاز حاشیه ها بر کار تمرکز کنیم و نسبت به انجام وظیفه و رسالت سازمانی خویش اقدام نماییم.
وی تاکید کرد: جهاد کشاورزی به فرمان امام خمینی(ره) و با نیت خدمت به روستائیان تاسیس شده که باید همه ما در راستای تحقق این نیت کوشا باشیم.
در این مراسم خانواده های شهدا، ایثارگران و آزادگان سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی حضور داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا