اخبار

خلیج همیشه فارس مرهون شجاعت شهید بیژن گرد و یارانش است

به گزارش تا شهدا؛ حجت الاسلام تشکری صبح امروز با حضور در منزل سردار شهید بیژن گرد از شهدای خلیج فارس ضمن دیدار با مادر و فرزندان این شهید عزیز در جریان مسایل فراروی آنان قرار گرفت و با گفت و گو با مادر شهید، سعی در مرتفع نمودن مشکل پیش روی این خانواده معظم نمود.
در این دیدار مادر شهید گرد ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده بنیاد شهید در همکاری با خانواده های شهدا، برای نظام مقدس جمهموری اسلامی آرزوی توفیق و سربلندی نمود و خواستار پیگیری قضیه ملکی خود در مراجع قضایی از طریق واحد حقوقی بنیاد شهید شد.
در ادامه مدیر کل بنیاد شهید استان طی سخنانی با بیان این که خلیج همیشه فارس مرهون رشادت ها و جان فشانی های شهید گرد و همرزمانش است، گفت: شهدای خلیج فارس در امنیت این آبراهه بین المللی از جان خود گذشتند تا کسی خیال القای واژه ای به جز فارس بر این خلیج نیلگون در سر نپروراند.
وی ضمن قبول همکاری در راستای حل مسئله حقوقی این خانواده محترم،  دستورات لازم را جهت پیگیری این قضیه از طریق رییس بنیاد شهید شهرستان بوشهر صادر و مورد تأکید قرار داد.
در پایان این دیدار حجت الاسلام تشکری با اهدای لوح سپاس و هدایایی به مادر مکرمه سردار شهید بیژن گرد به مقام شامخ این شهید شاخص ادای احترام نمود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا