اخبار

خدمت صادقانه به مردم خواست تمامی خانواده های شهدا است

به گزارش تا شهدا؛ دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ بمناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر دکتر اسماعیل جبار زاده استاندار آذربایجان شرقی به اتفاق ، استوار آذر مدیرکل امور اجتماعی استانداری ، آهنگری مدیر روابط عمومی استانداری ، قره باغی معاون بنیاد شهید وامور ایثارگران استان  در منزل شهید حبیب نقی نژاد حضور یافت و با مادر معظم شهید دیدار کرد.
در این دیدار مادر معظم شهید گرانقدر حبیب نقی نژاد با ذکر خاطراتی از نحوه شهادت این بزرگوار در قیام ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ تبریز در اربعین شهدای قیام مردم قم و دیدار با بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران  حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بیان کرد و استاندار آذربایجان شرقی و تمامی مسئولین را به راستگویی فرا خواند و گفت : در راه راست و صحیح قدم بردارید و ادامه دهنده راه شهدا باشید که خدا یار ویاورتان خواهد بود .
مادر معظم شهید حبیب نقی نژاد در ادامه سخنان خود با تاکید بر اینکه خدمت صادقانه به مردم ، خواست تمامی خانواده های شهدا است گفت: دلجویی و دیدار از خانواده های شهدا مورد رضایت الهی خواهد بود.
استاندار آذربایجان شرقی در این دیدار که حضور در خدمت خانواده های معظم شهدا توفیق الهی می باشد گفت شهدا ابتدا شفیع والدین معظم خود می باشند و امیدواریم ما نیز مشمول شفاعت شهدا و خانواده های محترم شهدا باشیم .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا