اخبار

خدمت رسانی به خانواده‌های ایثارگر تسهیل کننده ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

به گزارش تا شهدا؛ محمد آصفی یزدی در یکصدو چهل و ششمین نشست کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس که با حضور مدیرکل، قائم مقام و تنی چند از مشاورین و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی و تنی چند از اعضای شورای اسلامی این شهر و همچنین چند تن از جانبازان هشت سال دفاع مقدس برگزار شد، تصریح کرد: این نشست از کمیسیون فرهنگی با حضور جانبازان و طرح مباحثی همسو با شهدا و ایثارگران بوی عطر شهادت گرفته است.
وی افزود: موضوع فرهنگ ایثار و شهادت باید با رویکرد محتوایی و اجرایی صحیح اجرا شود تا به مرور این فرهنگ  در جامعه پررنگ‌تر از قبل شود.
عضو شورای اسلامی شهر مشهد مقدس تاکید کرد: هرچه نگاه به آینده داشته باشیم دغدغه‌هایمان برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نهادینه‌تر می‌شود، برای فرهنگ سازی در این عرصه باید به مبانی مهم‌تری دست یابیم.
وی بیان کرد: در تمامی بخش‌های جامعه به این نیاز داریم که به ساختارهایی دست یابیم که به شایستگی خود را نشان دهد تا ایثارگران که صبر و استقامت هستند به راحتی در تمامی معابر شهری و مکان‌های عمومی مشهد مقدس تردد کنند.
آصفی گفت: بی شک خدمت رسانی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را تسهیل می‌کند.
وی افزود: ما باید با تمام قوا و خدمات در تمام حوزه‌های شهری و اجتماعی به صورت مستقیم و غیر مستقیم ساز و کارهایی را بررسی و تعریف کنیم که در قالب کیفیتی دائمی در شورای شهر مشهد مقدس محقق شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا