اخبار

خدمت به فرزندان ایثارگران، وظیفه همگانی است

به گزارش تا شهدا؛ جلسه ستاد شاهد شهرستان بیله سوار با حضور اعضا روز شنبه ۳ بهمن ۹۴ با هدف برنامه ریزی برای کلاس های کنکور و تقویت بنییه دانش آموزان و برگزاری مسابقه مطالعه و تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.
مسعود طوماری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیله سوار با اشاره به نقش معلمان در جهت تعلیم و تربیت و علم اندوزی دانش آموزان، گفت: خدمت به فرزندان ایثارگران و خانواده های شهدا وظایف همگانی است و در تقویت بنیه علمی دانش آموزان مدارس شاهد و طرح پراکنده باید تلاش روز افزون کرد.
در این جلسه لطفی رئیس آموزش و پرورش بیله سوار با اشاره به برگزاری کلاس های تقویتی برای بالا بردن کیفیت آموزش گفت: ضروری است در جهت تقویت بنیه علمی دانش آموزان مدارس شاهد برنامه ریزی های لازم صورت گیرد.
وی با تشریح مراحل و کیفیت اجرای دستور العمل سیزدهمین دور از مسابقات علمی دانش آموزان خواستار همکاری اعضای جلسه ستاد شاهد در برگزاری هر چه مطلوب آن شد.
در این جلسه با حضور اعضا مواردی از جمله تشکیل کارگاه آموزشی مطالعه و تحقیق با استفاده از اساتید مجرب تا پایان بهمن ماه، هماهنگی با مدارس برای اجرای مسابقه تحقیق و پژوهش، استفاده از ظرفیت های اولیا در بهبود عملکردهای آموزشی، بازدید از مدارس شاهد و بررسی مشکلات دانش آموزان از نزدیک، برگزاری اردو برای دانش آموزان برتر مدارس، برنامه ریزی برای جذب و شناسایی معلمان توانمند از طرف مدیران مدارس شاهد به تصویب رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا