اخبار

خدمت به شهید و فرهنگ ایثارگری وظیفه ی کمی نیست

به گزارش تا شهدا؛ نادر نصیری در سفر یکروزه به شهرستان پیشوا پس از بازدید ساختمان در حال احداث بنیادشهید وامورایثارگران پیشوا با کارمندان آن اداره دیدار و گفتگو کرد.
در ابتدا ی این دیدار رییس بنیادشهید وامورایثارگران پیشوا با ارائه ی گزارشی از فعالیت ها  ی این بنیاد در خدمت رسانی به خانواده های شهدا  ،جانبازان و ایثار گران  پرداخت و گفت:وظیفه ی اصلی بنیاد شهید و امور ایثار گران  نشر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است .
رجبی  افزود : با توجه به نیاز های متفاوتی  که در خانواده های شهدا و آزادگان  و کمبود نیروهای مورد نیاز برای خدمت رسانی  وجود دارد  رسیدگی به این نیاز ها  خیلی دشوار  است.
در ادامه این دیدار  مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران  گفت :  شغل شما جزء مقدس ترین  شغل های جامعه بوده  چون شما خدمت به خانواده های افراد بسیار بزرگی می کنید.
نصیری افزود: شهید به همان میزان که از طرف خدا اجر و قرب است  به همان میزان هم شما به آن توفیقات  و با یک واسطه مرتبط هستید و مرور زمان و درگیری با مشکلات  نباید شما را ازانجام وظیفه  تان غافل سازد.
مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران  در ادامه بیان داشت: خداوند گاهی اوقات به واسطه ی اخلاصی که  بنده دارد در کارش خیر و برکت قرار داده که برابرفعالیت چندین نفر است.
نصیری افزود: گاهی اوقات انسانی که عمل خالصانه انجام می دهد  خود مصداق عمل صالح شده  و آن عمل ارزشمند رضایت خدای متعال را در پی  دارد
مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران شهرستانهای استان تهران  در اهمیت فرهنگ ایثار و شهادت گفت:  خدمت به شهید و فرهنگ ایثارگری  وظیفه ی کمی نیست  و اگر این فرهنگ در جامعه بماند  جامعهی مارا بیمه می کند .
وی  فعالیت های بنیاد شهید و امورایثارگران را ضامن استمرار  نظام مقدس  جمهوری اسلامی  ؛ بقای  فرهنگ شهادت و ایثارگری  دانست و افزود: خانواده  های شهدا در راس بمباران تبلیغات  و هجمه ی فرهنگی  دشمن هستند  لذا باید بیش از این به تکریم  و حل مشکلات  این قشر از  جامعه  اهتمام ورزید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا