اخبار

خدمت به خانواده های شهدا و جانبازان افتخارهمه مسئولان است

به گزارش تا شهدا؛ مرسلپور در نشست مشورتی و هماهنگی طرح سپاس که به صورت دیدار از ۵۳۲ خانواده شهید وایثارگر شهرستان قرچک برگزار می شود گفت: خانواده های معظم شهدا یادگار های ارزشمند عزیزانی هستند که عزت و عظمت و اقتدار را به ما هدیه کردند و با رفتار و عملکرد خودشان یاد شهدا و فداکاری ها و ایثار آنها را زنده نگه داشتند.
وی اظهار داشت: امنیت، آسایش و آرامش امروز جامعه و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی مرهون خون شهدای عزیز است و امروز افتخار ما به این است که در بهترین شرایط امنیتی در منطقه و جهان بسر می بریم.
رئیس بنیاد شهید قرچک نیز در این نشست با بیان اینکه ایران در طوفان متلاطم و ناامنی خاورمیانه و کشورهای همسایه جزیره ثبات است وحتی می تواند این ثبات را به دیگر کشورهای منطقه و جهان منتقل کند افزود: این نعمت با همت والای شهدا به ما هدیه شده است.
آزمان کادری گفت: ما بایستی قدر این لحظات ارزشمند را بدانیم و به بازماندگان و خانواده های شهدای گرانقدر احترام گذاشته و با آنها در جامعه به گونه ای برخورد کنیم که موجبات دلخوری و ناراحتی آنها نشود.
وی در ادامه به ارایه گزارشی از مجموعه کارهای انجام شده در برگزاری طرح سپاس و دیدار از ۵۳۲ خانواده شاهد وایثارگر شهرستان قرچک پرداخت و گفت: در روز دیدار جهادی با حضور همه مسئولان ستادی و روسای اداره کل بنیاد شهید و کلیه مسئولین شهرستان قرچک مراسم گلباران وتجدید میثاق آرمانهای والای شهدا در گلزار شهدای امام زاده ابراهیم ولی آباد انجام می شود.
شایان ذکر است که در این جلسه مقرر گردید جلسه فوق العاده اداری با حضور مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستانهای استان تهران در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا