خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران بدون منت باشد

به گزارش تا شهدا؛ محمد علی نبی‌پور، فرماندار گناباد، صبح امروز، هشتم مهرماه در دیدار با جمعی از خانواده شهدا و ایثارگران این شهرستان گفت: اگر خدمتی به خانواده شهدا و ایثارگران انجام می‌دهیم، نباید به آنها منتی داشته باشیم.
فرماندار گناباد به ایثار و رشادت‌های شهدا و ایثارگران اشاره و اظهار کرد: همه ما وظیفه و رسالت سنگینی در قبال شهدا، ایثارگران و خانواده‌های این عزیزان داریم.
وی با بیان اینکه باید به‌گونه‌ای کار کنیم که با عملکرد خود شرمنده شهدا، جانبازان و ایثارگران نباشیم، ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت باید به درستی مورد توجه قرار گیرد و از این فرهنگ غنی به‌صورت محتوایی و بنیادین، در جهت توسعه و رشد کشور بهره‌مند شویم.
نبی‌پور ضمن قدردانی از صبر و استقامت خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران، تکریم خانواده شاهد و ایثارگر را بر همه فرض دانست و ابراز امیدواری کرد که همه ما خادمان واقعی به شهدا و ایثارگران و خانواده های این عزیزان باشیم.
جواد حامدزاده، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گناباد نیز در ابتدای این دیدار ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید این شهرستان، دغدغه‌های خانواده‌های شاهد و ایثارگر را عنوان کرد و از فرماندار خواست تا با همکاری همه دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی، در جهت رفع مشکلات آنها تلاش شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا