خدمت به خانواده شهدا مايه افتخار است

تا شهدا: سردار حسین اشتری ظهر چهارشنبه در دیدار صمیمانه با خانواده شهید اکبر مرادیان فر، اظهار داشت: خانواده شهدا حق زیادی بر گردن تمامی ملت ایران داشته و باید قدردان زحمت های آنان باشیم.
وی، خانواده شهدا را سرمایه های انقلاب معرفی کرد و گفت: امروز ما به وجود شهدا و خانواده معظم ایشان افتخار می کنیم و خوشحالیم که کشور مملو از عطر شهادت و ایثار است.
فرمانده ناجا ادامه داد: اکنون وظیفه داریم که در راه و مسیر شهدا که مسیر عزت و افتخار است گام برداریم و حرمت خانواده معظم شهدا را حفظ کنیم.
سردار اشتری با بیان اینکه خانواده های معظم شهدا با صبوری و متانت خود سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را رقم زدند، افزود: خانواده های معظم شهدا به اسلام و انقلاب خدمت کردند و با صبوری خود باعث سرافرازی و سربلندی کشور شدند.
وی، خدمت به خانواده های معظم شهدا را مایه افتخار دانست و گفت: ما مسئولان وظیفه داریم که تلاش خود را برای حل مشکلات خانواده های معظم شهدا به کار گیریم زیرا این بزرگواران در راه عزت و عظمت این کشور بهترین های خود را تقدیم انقلاب کردند.
وی گفت: کارکنان ناجا آماده هستند که همیشه برای اجرای قانون و احکام الهی و پاسداری از ارزش ها تا راه شهادت پیش روند.
فرمانده ناجا، امنیت، آرامش و اقتدار ایران اسلامی را مرهون خون پاک شهدا و هدایت های پیامبرگونه امام راحل (ره) درایت رهبر فرزانه انقلاب و بصیرت ملت ایران اسلامی دانست.
* مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا